V roce 1959 potkává čtrnáctiletá Priscilla Beaulieu (Cailee Spaeny) na vojenské základně o deset let staršího Elvise Presleyho (Jacob Elordi). Jejich setkání je osudové. Po boku krále rock'n'rollu na ni čeká život plný pozlátka a večírků, ale i hádek a citové manipulace. Držitelka Oscara Sofia Coppola (Ztraceno v překladu) představuje odvrácenou tvář popové ikony ve stylovém portrétu jednoho z největších milostných příběhů dvacátého století. (Aerofilms)

Fin_429

Začátek byl naprosto krásný a hodil se (i) do  Elvisova stylu. Postupem času, jakmile byli Priscilla a Elvis spolu, všímal jsem si jednoho; toho, jak film vykresluje Elvise. V Priscille je to totiž takový, dejme tomu že, padouch. Je to manipulátor a Jacob Elordi ho hraje dobře. Ale díky režii to vše tak nějak vyplyne a já nebyl u konce ani tak moc zabraný do děje jako do krásné Cailee. Ovšem za úžasný produkční design, který na mě zapůsobil asi nejvíce; 6/10 ()

Feferonka1

Jako líbilo se mi to,aleeeee........asi to vezmu spíš jako dokument na CT2,ale tam vlastně dávají daleko lepší dokumenty. Tak ja nevím teda.Mám rád hodně Elvise,takze i kdyby to bylo o jeho morčeti třeba, tak budu z toho vyjevenej  :) Priscilla to takhle prožila a cítila, tak proč ne. Asi mi vadila Elvisova,tedy hercova výška. Zvláštní je že ve jsou z filmu totálně vytlačeny Elvisovy písničky. Vše je směřováno jedním směrem bez odvádění pozornosti. Za me lehce pres 60. ()

BullittSF

Coppola potvrdila,že režii umí(jako jedna z mála režisérek). Škoda toho skoro 2metrového Elvise. Zajímavé, že to je vlastně o vlastní rodině vzhledem k manželství Lisy a Nicholase Cage. ()

Kamil111

Řemeslo Sofia umí perfektně. Ale se zajímavými příběhy, respektive jejich zajímavým podáním si už dávno netyká. Bohužel. Prý je to film o ženské duši. Nevěřím, že ženská duše je tak nudná. Pokud tohle někdo srovnává s Lost in Translation, pak viděl jiný film. ()

Mukade

Totálne indoor film, "inscenácia".......... začiatok celkom zaujímavý, ale akonáhle začal byť život Priscilly nudný a problematický, tak rovnako nudné a nepríjemné to bolo aj sledovať. To bol zrejme psychologický zámer. Moja chyba že som to začal sledovať, aj to len kôli Cailee. Ona je asi jediné pozitívum toho nezáživného ponurého dokumentárneho filmu lol. Za ňu dávam o 1* naviac, ináč by to bolo za dve! "angry face" ()