Trojice zoufalých zločinců se vloupá do izolovaného venkovského domu postaršího zlatníka a jeho ženy. Ukáže se však, že jejich vybrané cíle jsou mnohem méně bezbranné, než se zdálo. (FunDinDung)

darkrobyk

Dědek zlatník se svojí ženou jsou nepochopitelně rádi, když je přepadnou dva lupiči a lupička. Divák samozřejmě zbystří, že tu něco neklape. Lupiči to zbystří mnohem déle. Námětově nic nového, což mi vadilo nejméně. Slušný vizuál a výborná hudba. Nejlepší byla šílená babka, která by člověku s laskavým úsměvem pomalu upižlala nohu a přitom mu láskyplně otírala orosené čelo. Zamrzí minimální gore, kdy divák musí zůstat u představ, přičemž ty oči nebyl vůbec špatný nápad. Arianna byla blbka, co pozdě pochopila, že za chyby se platí. Ještě že tak... ()

pornogrind

Další z hororů kterej nenabídne nic novýho pod sluncem. Prostě taková ta klasika o partě zlodějíčků která si vyhlídne zdánlivě snadnej objekt obejvanej jen babčou s dědkem. Jenže jak už to tak bývá nic nevychází jak má a nic není jak se na první pohled zdá, protože babča s dědkem nejsou tak neškodní jak by se na první pohled mohlo zdát a i oni mají svoje tajemství. Ikdyž nejde o nic převratnýho celkem mě to bavilo. Nebo tak. Nenudil jsem se. Určitě ale zamrzí(nebo spíš nasere), že se tvůrci víc neodvázali co se týče gore. Poslední 20minutovka se k nějakým výživným gore hrátkám vyloženě nabízela. ()

Kudly4

Vaffanculo ! Kdyby to nebylo tak hrozně ukecaný bože. To všelijaké vysvětlování, mě vyloženě uspávalo. A na to, na co jsem nejvíce čekal, začalo až půl hodiny před koncem, ale žádný odvaz to teda taky nebyl. Jedny vyndané oči, toť vše. Synáček si mohl alespoň zadovádět s tou zlodějkou, když už teda. Celkem bída. ()

Chrustyn

Slabá variace na Hostel, tentokrát s mordujícím starším párem. Bez napětí s nesympatickými postavami a milovníci násilí si také moc neužijí, jelikož je prakticky vše mimo záběr. ()

JASON_X

Podobným a žánrově příbuzným bizarním úchylárnám zásadně míň než tři hvězdy nedávám, ale tentokrát to nebude ani víc. Ne snad že bych tak bazíroval na nedokonalosti scénáře, ale nebavili mě herci. Ta holka (na pohled neurčitého věku) byla aspoň kočka, i když i herecké dřevo, ale dva její kumpáni byli už jen ta dřeva. A vidlácký syn obou staroušků jakbysmet. Jako by snad rejža lovil "herce" pro svůj film v okruhu kamarádů a známých. Ale jako odpočinkovka je to celkem koukatelné, filmy o pomstách a o šílencích já rád. V pravověrný horror ani thriller ovšem příliš nedoufejte, tohle je v první řadě groteska... no tak dobře, hodně černá groteska, hlavně v závěru. ()

oveckaoa

2 chlápci a ženská chtějí vykrást dva důchodce , kteří mají zlatnickou dílnu. Svážou je a dostanou se do té dílny nepohlídají si , ale dveře tak tam uvíznou. Následně cca 40 minut s nima ten dědek co se mezi tím osvobodil vykecává, že jich zná a pak oni utečou pak jich chytí a máme nějaké mučení. Těchto hororů bylo více a i lepší například oba díly Smrti ve tmě tohle kromě několika vyříznutých očí nemá co nabídnout. 40 procent za ty oči a konec byly tam všeci tak nesympatičtí, že mě jich líto není. ()

Warhorr

Rozhodně zajímavý nápad. Napůl homeinvasion s trochou torture do toho a jedním menším twistem. Myslím si, že tomu hodně ublížila absence gore, jelikož to k tomu kurevsky vyzývalo a je škoda, že rejža se do toho nedokázal pořádně opřít, protože z toho mohly být daleko větší jatka. Jako jednohubka však ok a nejlepší ze všech je ujetá, šílená babka, která byla docela creepy. ()

xxmurphyxx

Amatérska kokotina plná amatérskych výkonov, kamery, réžie, príbehu, hudbu, jednoducho všetkého. Nulový gore, nulové napätie, kokotské postavy s ktorým sa nedá fandiť, dialógy na úrovni nedeľnej politickej debaty na markíze.....ale dá sa to vcelku rýchlo a jednoducho vymazať z disku. ()

Easykill

"Zlatník" sice nepřináší nic inovativního, ale koukatelné to určitě je. Partička zlodějů, při výběru dalšího cíle udělá obrovskou chybu a dál už se to drobínek zamotává. Odpouštím nesympatické vedlejší postavy, protože tady není moc nesmyslů a dobře se na to dívá. Z počátku to vypadá spíš na psychologický teror, ale dočkáme se i "něčeho" navíc. Nejvíc mě bavila vysmátá bába, to je solidní úlet. taky 2 celkem povedené twisty nebyly na škodu. Průměrná, ale přesto celkem povedená jednohubka. ()

Accuphose

Takhlec, to, že je to amatérský, by tak nevadilo... styl, herecký výkony (jak tu bylo zmíněno), to není to nejhorší. Chování, logika postav a uvěřitelnost je horší, ale furt to není zásadní. Začátek je dobrej, včetně pár nápadů, něco postava říká a jinak vidíme, že se to stalo. Ke konci je to ale už trochu nuda, a postavy nejsou při své hlouposti ani autentické. Prostě, takhle se o život nebojuje. Většinu stopáže jsem řešil, zda dát jednu hvězdičku, ale protože mě to nakonec nesralo, tak se smiluju. ()