Sumuru

• Česko Královna Sumuru (viac)

Dva astronauti přistanou na vzdálené planetě, kde vládnou ženy v čele s půvabnou královnou Sumuru (Alexandra Kamp). Muži pracují v dolech a jsou obětováni hadí bohyni, která čas od času otřese zemí. Noví návštěvníci, Adam (Michael Shanks) a Jake (Terence Bridgett) brzy zjistí, že zemětřesení může způsobit zánik celé planety. Podaří se jim přesvědčit divoké Amazonky o tom, že muži nejsou jen otroci a že je nutné co nejdříve opustit planetu? Odhalí tajemství hadího kultu? (oficiálny text distribútora)

Martinius odpad!

sumuru aspiruje na titul najhorsieho sci-fi vsetkych cias, ale z tohto titulu sa zial tesit nemoze, pretoze ho drzi isty turecky film, vyslovenie ktoreho mena by mohlo mat horsie nasledky ako vyslovenie 3x beetlejuice a jeho vzhliadnutie by pripravilo divaka o psychicku stabilitu. sumuru je zmesou mizerneho nametu, psychopatickeho scenara, hororoveho vyberu hercov, polutovaniahodnej rezie, stupidnych dialogov, detinskych trikov a sluch tyrajuceho ozvucenia. cely dej sa da zhrnut do niekolkych viet: dvaja zbludili metrosexuali na sposob rudolph moshammer a gianni versace stroskotaju na planete ovladanej podrazdenymi neukojenymi fasistkami, ktore vedia byt nestandartne emancipovane pri mlateni muzov, ale zrutia sa, ked im zoberiete plysaka. napokon bojuju dobri muzi s dobrymi zenami proti zlym zenam a na zaver aj proti akemusi obriemu hadovi, ktory usiel z krabice s detskymi hrackami. podla spravneho happy endu nastupi vsetkych pat a pol obyvatelov planety do vesmirnej lode, planeta sa rozsype a ak ste sa pocas pozerania tohto filmu nerozsypali aj vy, vyhravate hlavnu cenu – totiz ponechanie si vlastneho dusevneho zdravia. ()

Skeevee

Mno, kdyz jsem to zapla, rikala jsem si, ze to bude asi porno, ale pohled do TV programu me ujistil, ze ne... no, ta hvezdicka je za to pobaveni se nad bradkou Shankse a pac mam pro nej tak trosku slabost =))) ale na tohle bych dobrovolne nekoukala =)) to uz i ty populnocni horory bejvaj lepci...no, oni vedi, proc to davaj kolem 3. hodiny rano =))) ()

zdeny99

Mě to připadalo, že amatérští hráči larpu se rozhodli natočit něco, co mělo vypadat jako film. Za místo natáčení si vybrali nějakou vyprahlou poušť, na počítači stvořili otřesného hada a celé to nafilmovali na domácí kameru. Jinak si nedokáži představit, proč je tak špatná barva obrazu. A aby to alespoň někoho přilákalo, tak do hlavních rolí obsadili Michaela Shankse z Hvězdné brány a pohlednou Alexandru Kamp. [296. hodnocení, 28. komentář, 18%, 320. nejhorší film] ()

Sokkk_y odpad!

Ach, můj, bože.... Námět by možná ušel, ale jeho zpracování stojí za starou belu. Hrozný film od "hereckých" výkonů až po vizuální efekty, u kterých jsem měl často pocit, že pocházejí ještě z 20. století. Dále byl otřesný dabing, za což však tvůrci nemohou. No zkrátka je to jeden z mnoha a mnoha nevydařených sci-fi. Tenhle snímek už nechci nikdy vidět.... ()

eye candy

už od prvních záběrů musí bejt každýmu jasný že scénář k tomuto výplachu si napsal orangutan, který se zároveň chopil hlavní role vykastrovaného impotenta a když už tak už sesmolil i několik hutných digitálních efektů, které by byly cool možná tak za dob počítačů s kormidlem. Jediný co v této variaci na pepinovi perverzní sny o kosmu stálo za to byly vypatlaný kozatý holky a vypatlaný kozatý holky si jednu hvězdičku dycky zasloužej ()

• Film se natáčel v Johannesburgu v Jižní Africe. (rafix)