V budoucnosti, kdy urbanistické městské čtvrti přerostly v mega města bylo třeba upravit právo tak že jediný člověk měl zákonodárnou i výkonnou moc: Soudce. Soudce Dredd je oblíbená hlava nad městem Mega-City Jedna. Ale proti soudci se postaví maniak Rico s ďábelskými úmysly... (oficiálny text distribútora)

PlysovyMacko

Keďže postava Sudcu so svojím kostýmom a helmou je strašne cool, nechápem prečo väčšinu filmu Sudcom nie je, nezatýka a nestrieľa ľudí. Miesto toho je tu zápletka o falošnom obvinení, zlom bratovi a klonoch. Slabý scenár, premárnený potenciál. Kulisy sú špinavé veľkomesto, typické pre filmy z tejto doby. ()

Předseda

Někteří z tvůrčího týmu se snažili udělat kvalitní výpravnou podívanou, bohužel ti hlavní podtrhli filmu vývin a vyprodukovali pěknej zmetek. ()

route60

Zdařile vykreslená budoucnost a výprava je jediné co stojí za něco v tomto nepovedeném Sci-Fi, hlavní je snad příběh a ten je slabý jako mír na blízkém východě ale zato dementních keců je tam že by jeden zaplakal, sem tam bum prásk a rádoby humor Roba Schneidera. 30% ()

wallax

Myšlienka č.1: Proste klasika ktorej nemôžem dať menej ako 4 hviezdy. Myšlienka č.2: Čo sa filmárčiny a kostýmov týka, to už také ružové nie je... Myšlienka č.3: Ak sa pravidlo č.2 nezhoduje s pravidlom č.1 - platí pravidlo č.1. (je to proste komix a komixy mam veľmi rád) ()

Bercuss

Původně dvě hvězdičky, po shlédnutí remaku Dredd musím ještě jednu ubrat, protože tohle je prostě kravina na n-tou, kdežto nová verze z roku 2012 mě rozsekala. :) ()

HellFireFery

Scénář prý napsali Steven E. de Souza a William Wisher Jr., kteří tento příběh napsali zřejmě ve školce a pak ho ani trochu neupravili. Jinak si nedovedu představit, jak by někdo mohl tak strašně zahanbit celkem zajímavý nápad a dokonce se Slyem v hlavní roli. Jen díky němu a pár scénám dávám dvě hvězdy, jinak bych dal skoro odpad. Děj je tak předvítalený, žádná gradace, žádné napětí ...NIC! Škoda, velká škoda! ()

LooserEVZ

At si říká kdo chce co chce-je to klasika-a ani bych jí nenazýval B-čkem-to ji uráží ;) já ty 4 * rád dám. P.S. Oproti novýmu Dredovi-100% lepší ()

waltosin

To se nemelo točit v té dobe asi nemeli tak dobré triky jako jsou ted bylo to slabý, ale ten rozpočet je velký tak nevím, každopadně lepší je ta novější verze, jak příběhem tak i hercema Stallone mi tam nějak nesedí. 40% ()

TesterX odpad!

Samá známá jména v titulcích slibují aspoň průměrnou podívanou s vyšperkovanou efektní stránkou. Kdepak! Všechno tu zavání brakovostí a céčkovými filmy. Herci, příběh, dialogy, a hlavně směšné triky a kostýmy vyloudí na tváři maximálně znechucený úsměv. ()

Sekel

Takovej krasnej komiks a takhle hrozne natocenej. Uplne vim, jak by dopadl filmovej soudce, kdyby se potkal s kreslenym Soudcem tim pravym fasistickym drsnakem, co ma misto mozku zakonik a misto srdce popravci spalek. Jen v nekolika malo scenach je citit puvodni duch predlohy. Skoda. ()

Tra_banT

tak tady jsem nevěděl jestli se mám smát, anebo brečet. Tak blbý film S. Stalone snad nenatočil (a že jich natočil hodně). Směšné obleky a směšné hlášky. Byl jsem zdrcen. Tento film toho zkutečně nemá moc co nabídnout. 1* za statečnost. ()

Dredd – věčný potížista?

Dredd – věčný potížista?

10.10.2011

Dotáčky, přetáčky, producentský sestřih, naštvaný režisér, zmatený výsledný produkt. Vzpomínáte? Tohle všechno provázelo vznik Stalloneovy komiksové adaptace Soudce Dredd z poloviny 90. let. Osud má… (viac)

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“

15.05.2010

Kultovní komiks ze stránek britského magazínu 2000 AD Soudce Dredd se už jedné filmové adaptace dočkal. I přes na svou dobu vysoký rozpočet a trefně vybraného hlavního představitele šlo o propadák,… (viac)

Komiksové reparáty

Komiksové reparáty

24.12.2008

Těžko říct, jestli za to může Nolan a jeho veleúspěšný restart Batmana. Každopádně Hollywood se teď vrhl na spoustu komiksů, jejichž filmové verze vznikly ani ne před dvěmi dekádami. A slibuje nové,… (viac)