Když je dospívající outsiderka Velma Dinkleyová obviněna z vraždy oblíbeného spolužáka, má pouhých čtyřiadvacet hodin na to, aby našla skutečného vraha. (HBO Max)

Dr.Love odpad!

Velma, inteligentní, chytrá, vždy s brýlemi na nose a přesným vysvětlením "proč a jak" na jazyku a sex symbol všech nerdů a geeků. Nyní navlíknutá do nevkusného kabátu sprostých slov, urážek a politické agendy. Ne díky, raději knihu. ()

LordMalak

Nechápu to nízké hodnocení. Mindy Kaling se nezapře a od začátku si dělá srandu ze Scooby Doo, středoškolských teen seriálů i různých mystery vyšetřování a já se bavím s ní. Povedený začátek. ()

DanixonCZ

Poměrně odvážný počin od HBO. Ačkoliv se jedná o prznění jakéhokoliv předchozího podkladu, seriál je vesměs chytlavý. Musím zatleskat marketérům, protože kdyby nebyl seriál spojen se značkou Scooby-doo, tak bych se na něj v životě nepodíval. Seriál se trefuje do dnešní "až příliš" korektní doby. Podle recenzí jsem čekal něco nekoukatelnýho, ale tohle mi přišlo, jako celkem dobrá recese. Navíc mě chytl i děj. Kdo je nakonec tím vrahem? Uvidíme na konci. Zatím slušných 65% ()

Thalin odpad!

Dvě minuty. Stačily dvě minuty, abych se v hlavě asi osmkrát zeptala "Co to ku*va je?!" To je moc vysoký číslo za tak krátký časový úsek. Už ten začátek ve sprchách je kravina největšího kalibru a zbytek to směle následuje ve stejně debilním duchu. Jak tohle vůbec někoho napadlo? Tohle nemá absolutně nic společnýho se starou klasikou. A je úplně fuk, kdo má jakou barvu nebo orientaci, ale ta debilita z toho rádoby příběhu přímo stříká. Většina hovorů je plná korektnosti a je to hrozně na sílu, stejně tak vsunuté vulgarity a sexuální narážky. Je to cílené na dospělé publikum, ale dospělýmu se z toho akorát kroutí střeva a má chuť zabít všechny (neuvěřitelně nesympatické) postavy do jedné. Tohle nemělo vůbec vzniknout. A proč to vůbec vzniklo? Víc jak první díl nedám, fuj. ()

Carlito1 odpad!

První díl stačil. Velma je teď černá a je to pinda, Shaggy je teď taky černej a nudnej, Daphne je teď asiatka a je to pinda, Fred je naštěstí furt stejnej, ale je to nafoukanej čurák a žádná postava nemá duši. A když si odmyslíte, že to je jakoby parta ze Scooby-Doo, tak je to furt sračka. ()

Mrsina odpad!

Vícero dílů nebude potřeba, protože tohle "dílo" mi zkazilo dětství. Pokusím se zapomenout, že jsem něco takového viděl a vynasnažím se znovu zapojit zpátky do normálního života, jako by se nic nestalo, ačkoliv to bude hodně těžké, protože můj mozek byl zjevně trvale poškozen. ()

Monyfik odpad!

Už jsem si říkal, kdy se objeví 4 a 5 hvězdičkující, multikulti, kospirátoři, studenti VŠŽ, homo, bio, trans, lgqt, milovníci a budou toto "dílko" obhajovat do roztrhání údů. Hlavně nám to pořád nikdo nenuťe. Příště prosím černého Beethovena nebo Teslu. ()

Vampiroza

Heh. Já se výborně bavil. Je to skvělej mix Harley Quinn a protivnych sprostých holek. 🤣👍🏻 Zase se potvrdilo pravidlo že pro ostatní odpad....pro mě topka. ()

Anosompozer

Ryšaví ľudia sú vraj posadnutí diablom. Nemajú dušu a ľudia sa ich všeobecne boja. Preto bolo priam až nevyhnutné urobiť z Velmy a Shagyho znovu sociálne akceptovateľné postavy. ()

mp5991

Ještě si rozmyslím, jestli dávat konkrétní hodnocení, protože...no: Je to takový ten typ kreslené komedie, co jde už hodně na hranice absurdity, něco jako třeba Griffinovi (typově, ne kvalitou), a jako takový je to možná i lepší průměr. Ale ani náhodou to není Scooby-doo a už vůbec to není horor, za který se to pokoušelo vydávat. Postavy dobře zapadají do toho, čím se to snaží být, ale na úkor toho, že jsou naprosto vzdálené originálu a to nejen vzhledem, tady šlo evidentně jen o snahu zneužít existující značku pro reklamu a možná jí i ne moc dobře parodovat. Celkově bych zatím řekl, že to není až tak špatné, jak to vypadá ze zdejších hodnocení, ale ani to není vůbec to, co by člověk měl očekávat. ()

T.O.M. odpad!

Už u loňského filmu Scooby Doo Trick or treat mě dost překvapilo, že změnili Velmě sexuální orientaci a neustále tupě slintala na nakrucující se bujné křivky hlavní padoušky. Toto jsem ale opravdu nečekal.   R.I.P. Scooby Doo ()