Jirka vysvětluje věci

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2022

Datový novinář Jirka Burýšek točí videa o zajímavých tématech, které podrobně a srozumitelně vysvětluje. Rád hledá to, co dělá svět zajímavým, a občas se také pouští do pátrání po různých podvodech a podvodnících nebo do odhalování všemožných triků a nekalých praktik. (Stream.cz)

TeeAge

Pokud existuje recept pro vzdělávání v informačně šíleném 21. století, Jirka Burýšek z něj má na české mediální scéně nejvíc ingrediencí po hromadě. Výsledné videa předchází tvrdá práce výzkumu a sbírání dat a mediálního materiálu, kterou následuje náročná editace a technicky profesionální audio-vizuální provedení. Jeden z mála středoevropských osobností, který svůj úspěch nevybudoval "odrážením světla", ale tvorbou, která má hutný obsah a zdravé hodnoty. ()

Kothy

Zajímavý YT kanál, kde se člověk dozví spoustu nových informací o různých věcech. Je to vážně dobře udělané. ()

ArsenalEagle

Vynikající záležitost s kvalitním obsahem a kvalitním zpracováním. Nutno vyzdvihnout v dnešní době nadstandardní novinařinu s minimálním vnucováním vlastního názoru. Content, který by se z fleku mohl využívat ve školách. MŠMT, kde je dotace? ()

William_

Jeden z nejzajímavějších a nejkvalitnějších kanálů na českém YouTube. Témata probíraná ve videích jsou probírána do hloubky a s neskutečnou rešerší, která vydá na týdny až měsíce práce. ()

Khalia

Skvělá témata, videa vyšperkovaná do nejmenších detailů, kvalitně zpracováno včetně vizuální stránky, u Jirky fakt není co vytknout. Na českém YT asi nejlepší, co se dá vidět. :) ()

Likan7

Nejhodnotnější pořad na cz YT. Špičkové zpracování, skvělá témata a Jirkova schopnost jít do detailů a přitom vysvětlit, že tomu porozumí opravdu každý. ()

OJan

Momentálně asi nejlepší Youtube pořad na české scéně. Každé video jde s daným tématem do hloubky a kvalita každým videem stoupá. A navíc musím říct, že ona videa nenechávají diváka chladným, protože mě například donutily se nad sebou či nad společností pokaždé alespoň trochu zamyslet a pár věcí jsem díky nim změnil k lepšímu. Tak snad tento projekt ještě dlouho poběží. |100%|, Můj 2. nejoblíbenější pořad ()

felixRR

Naprostá špička českého YouTube, ne-li českého internetu. Skvělý výběr aktuálních, důležitých témat z rozličných oblastí a fantastická úroveň zpracování s vlastním vhledem opřeným o množství výzkumu a místy i humorem. ()