Debbie řeší každodenní starosti mámy v Los Angeles a Peter si naplno užívá New York. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden role, všechno je rázem jinak. (Netflix)

Ben Nevis

Problém romantických komedií je v předvídavostí děje. Od první minuty víme, kdo s kým skončí. Liší se to jenom zajímavostí harantů (čím nemocnější, tím lepší) a věkem protagonistů. U tohoto filmu je problém i nesmyslnost zápletky. Ona má hluboko do kapsy, ale účetnický kurz si jde udělat na druhý konec USA. Haranta může hlídat kdokoliv, jak se později ukáže. Takže od začátku do konce zbytečný film, průměrně koukatelný. ()

CaptainCzech

Romantická komedie na večer, která neohromí avšak ani neurazí. Příběh je už klasika, alespoň se k sobě hlavní dvojka hodí. Vedlejší postavy dokáží pobavit. Jen škoda že je konec hodně urychlený. Pohodovka za slabší 3* ()

kersten

Nuda. Jedna hviezda len z úcty k Reese a Ashtonovi. Že sa na takúto hlúposť nechali nahovoriť .......majú núdzu o filmove ponuky? Každopádne už vyšli z formy a v romantických filmoch sú už odsúdení do role matky a tatka. Žiaľ, tak ide čas .... ak sa to niekomu páčilo, tak v tom prípade som už stará ja a tieto filmy ma už prestavaju baviť; nieje to už čo bejvavalo..... ()

bararich8

Překvapivě koukatelná romantika, kde je zápletka jasná už prvních minut. Kdo by řekl, že bude mít Resse a Ashton takovou chemii. Hloupé, ale na večerní oddych proč ne, čisté 3* ()

VeeDee

No dobrá... jsem cílovka. Je mi tak nějak kolem 40 a dokážu se perfektně vžít do hlavních hrdinů. Já vím, jasný příběh, klišé, bla bla... ale mělo to šťávu a bylo to tak moc milý a úsměvně vtipný... 💜 ()

255085349

Reese mám moc ráda už od dob A co když je to pravda? a Ashtona taky vezmu na milost, ale tady to prostě nefungovalo. Film, kde není absolutně žádné romantické pnutí mezi hlavními hrdiny a závěr, ve kterém se konečně po celé době filmu vidí, je hrozně vynucený a nelogický. ()

E lan

Taková klasická netflixová televizní romantika. Kromě stárnoucích hvězd v hlavní roli překvapí tragické studiové zpracování a dost podprůměrný scénář. ()

Likan7

Vytvořit romantickou komedii a nechat ústřední dvojici se potkat 5 minut před koncem je geniální nápad... Pouze pokud máte brilantní scénář, který diváka dokáže udržet. Tady to nevyšlo a od nějaký 20. minuty to jde celý do kopru. Reese vypadá furt parádně a stále dokáže udržet celý film sama. Kutcher je naopak velmi slabý a nebavil mě prakticky celou dobu. Kdyby ve filmu byl alespoň nějaký humor...jenže ani to tu nebylo. Celý to je jedna naleštěná netflixovská bída, která jen ukázala, že Reese Witherspoon by měla hrát častěji. Zbytek nestojí za řeč. ()

mira.l

Bylo to skvělý. Bylo to výborný. Přečet jsem u toho na Netu docela dost věcí. Myslím, že aktuálních 52% téhle utahané ukecané blbosti, kterou drží nad vodou snad jen a pouze Reese, celkem sedí. ()

RAFT

Tak, od konedie jsem čekal daleko víc. A tady to nemá vůbec nic ani na to zasmátí bihužel vůbec. Humor na bodě mrazu. 50% ()

neo250

Tu vidno, preco Netflix nenatoci dobru komediu. Lebo setri kde sa da. Namiesto toho, aby si prenajali byt alebo terminal, tak si postavia kulisy, kde je to vsetko umele a za zelenym platnom. A to je len vizual. Dalsie nekomentujem. Co sa tyka komédie a témy, tak to ma pobavilo. Za mna skvela oddychovka k vinu na vecer. ()

Tominni

Na jednu stranu mě potěšila Reese, ale moc mě nepotěšil scénář, tak trochu nuda a vlastně i té romantiky je poměrně málo. Na jedno odpolední zhlédnutí asi nakonec OK, ale když se budu chtít podívat po nějaké silné romantické komedii, tak vyberu jinou. ()

koty2201

V popise každej filmovej databázy sa píše o tom, že tento film je komédia a romantický film. Viete čo je veľká škoda? Že sa všetci šeredne mýlia. U teba alebo u mňa, je tak veľmi vtipný asi ako pohreb rodinného príslušníka, ktorého ste mali veľmi radi. Zároveň to je tak romantické ako keď večeriate pri sviečkach osamote. Viem, že je to produkcia Netflixu, ale aj tá je väčšinou aspoň priemerná. Toto je tak 3/10. Jediný kto mi prišiel aspoň trochu sympatický, bola tá kolegyňa hlavnej hrdinky zo školy, ktorú poznám z Armády mŕtvych. A občas pán záhradník/milenec. Inak je to naozaj bieda a Ashton Kutcher ani Reese Witherspoon nehrali nič. Ako keby bol tento film pre nich len nejaká lacná bokovka v ktorej ani nechceli byť. A pritom to samotná Whiterspoon produkovala a dokonca aj niekto ako je Jason Bateman. Od takýchto tvorcov som čakal oveľa viac ako takýto predpotopný zážitok. Scenár bol neoriginálny a extrémne nudný a bez nápadu. Buď je dotyčný totálny začiatočník, neschopák alebo sa mu do toho naozaj nechcelo a musel sa nútiť do písania. Nehovoriac o tom, že vôbec nerozumiem, prečo je to tak zbytočne dlhé. Dobrá komédia nemusí mať skoro 2 hodiny. O to nudnejšie to bolo. Takže nie, tomuto filmu sa radšej vyhnite ak nechcete len zbytočne zabiť čas a nemáte nič dôležitejšie na práci. Čo v porovnaní s týmto počinom je väčšina vecí dôležitejších. Počas sledovania som to po polovici chcel vypnúť, ale povedal som si, že uvidím, či to má aspoň zaujímavý koniec. Bohužiaľ, nemalo. ()

Dukekuky

Chtěl jsem dát Netflixu šanci, dal jsem a zase jsem na to doplatil. Naprosto příšerná romantická "komedie" která upadá na všem co se v ní objeví. Už jenom začátek mi řekl že tohle bude naprostá kravina a to že tam dávali šipky trapná kšiltovka atd... bylo tak hrozně trapné a nevtipné že jsem se na to nemohl dívat. Obrovské zklamání. 2,5/10 ()

Habanera

Já jen doufám, že je to nízkorozpočtovka, protože je to tristní a nezachránil to vůbec nikdo. Herci jsou přeafektovaní a vše působí hrozně síleně, nudně, nepřitažlivě. Ztráta času, týrání optického nervu. ()

AndrewNewman

Kto čaká salvy smiechu, bude maximálne sklamaný a film skrečuje zrejme už v polovici, ak nie skôr. Najviac ma však sklamalo to, že hlavní aktéri boli spolu na scéne asi 5 minút z celej prestrelenej stopáže. A to je pritom hlavným lákadlom filmu celkom fajn chémia medzi Witherspoonkou a Kutcherom. Toto je jeden z tých filmov od Netflixu, ktorý by ste našli v ponuke televízie DOMA. Akurát bez známych hereckých hviezd. ()