Selena Gomez: My Mind & Me

Po letech života v záři reflektorů dosáhla Selena Gomez nepředstavitelné slávy. Ale právě když měla na dosah další životní vrchol, stáhl ji do temnoty nečekaný zvrat. Tento jedinečně nefiltrovaný a intimní dokument zachycuje její šestiletou cestu k novému světlu. (Apple TV+)

JanPrazak

Naprosto neuvěřitelný. Celý dokument je tak upřímný a reálný, že vás to tak neskutečně vtáhne, že se mi to v takovém měřítku ještě nikdy v životě nestalo. Nikdo si nezaslouží projít takovým peklem, jako si prošla a stále prochází Selena. Nechci tu psát nic konkrétního, co se ve filmu stalo, protože si to musí každý zažít sám, ale je to fakt hodně silný kafe. Moc všem doporučuju pustit si tento dokument. V hodně ohledech by vám to mohlo pomoci a třeba vás to i něco nového naučit, co se týče psychického zdraví. Nedá se dát méně jak pět hvězd. ()

ElisR

Hodnotím ne, až tak zpracování, které není ničím novým, ale celý kontext tohohle dokumentu. Velký klobouk dolů za to, že s tím vším vyšla ven, že ukázala i ty stinné stránky sebe a znovu jsem se přesvědčila o tom, jaký jsou paparazzi odpad. Člověk se potýká s nějakými problémy, zejména psychickými, a oni se chovají jako hyeny. Selenu jsem nikdy nějak extra neposlouchala, ale tenhle dokument je za mě opravdu dobrá věc, která by se měla dostat do podvědomí co nejvíc lidí! ()

mrazkova17a

Selena si na tomto dokumentu dala opravdu záležet. Duševní zdraví je něco, co člověk uzavírá sám v sobě. A klaním se, že Selena, jakožto veřejně známá osobnost, dokázala její příběh sdílet s miliony lidí. Psychika a vše co se týče toho, co dokument obsahuje je dost důležité téma dnešní doby a je důležité si uvědomit, že zdraví, jak to psychické tak i fyzické, je pro nás nejdůležitější. Smekám před Selenou, protože si uvědomuji, jak těžké pro ní muselo vše být. ()

ChrisBa

Škoda, Selenu mám veľmi rád a obdivujem ju za to ako sa postavila všemožným útrapám v jej živote. Ale nepochopím, prečo sa dnešné dokumenty(alebo pseudodokumenty) točia takýmto spôsobom.. Dokument by mal podať čo najlepšie informácie o danej téme.. robí to tu? Nie.. všetko podáva iba povrchne, bez bližších informácií.. 3* sú za mnohé zábery zo súkromia, VHSky z detstva, zábery z hotelov, kde je vidieť aj to utrpenie.. bohužiaľ nič sa nerozoberá do hĺbky, pričom práve Selenin život na to potenciál má..dokument ako taký vám okrem spomínaných záberov neposkytne žiadne informácie.. čo je na daný typ formátu asi žiadúce.. ()

Marze

Syrový a intimní dokument. Ochota Gomezové ukázat ze sebe to nejhorší a nejlepší oceňuji. Cítí se jako produkt za účelem prodeje. Bojuje s úzkostí a bipolární depresí a dalšími nemocemi. Film hodně ukazuje o kultuře a co to znamená být hvězda. Při sledování domků na předměstí se zastřiženými trávníky si uvědomíte, jak je většina Ameriky nehezká. Proto bude tento film zajímat i ty, kteří nepatří mezi miliony jejich fanoušků. Pomůže dalším mladým dívkám a ženám s jejich problémy. Určitě budete naladěni sledovat zpěvaččiny další osudy. ()