V temnotách

• Veľká Británia Out of Darkness (viac)

Skupina lovcov objaví nové, neprebádané teritórium, avšak nebudú to oni, kto tam bude loviť. (sochoking)

sadlokan

Aha .Alien,Predator..A znáte film"Na divoké řece".Divous!Out of je vlastně takovej r-remake.Esli bylo těžšî vymyslet tu řeč nebo nadčasové outdoor jeans z kožušiny?A ten trapnej  konec.No nic.Na čmíru je nejlepší lišejník. ()

Daiker

Asi nemám co vytknout.... Vše funguje skvěle.... Hudba, prostředí, atmosféra, herci... Jsem rád, že se tvůrci drželi při zemi a žádné emzácky atd. jsme neviděli a ani jsem to osobně neočekával. Ta temná atmosféra je opravdu strašidelná. Zvuky z lesa na domácím kině byly nepříjemné. Musím ocenit, že film je hraný ve zcela vymyšleném jazyce nazvaném Tola. ()

helraiser

Parádní atmosferická survivar podivaná, která rozhodně nenudí a je opravdu parádně natočená. I když se na konec ukáže, že nejde jen o pravěkou naháněnou s monstrem a konec je opravdu nečekaný. Dočkáme se i pár dobrých gore lahůdek. V podstatě si není na co stěžovat a jako řešit jak vypadali pralidi opravdu nemá smysl. Za mě spokojenost a letos co se týče hororu, tak asi nejlepší zářez. ()

TomStrom

Velká slabota, tváří se to jako pravěk, ale ten pravěk tomu prostě nevěříte. Kostýmy vypadají příliš uhlazeně a ty oholené tváře a moderní účesy... ne, děkuji. ()

regentor

Sociální drama z pravěku. Národopisné muzeum zapůjčilo něco málo rekvizit, včetně ochotnického ansámblu někde z periferie aby to vypadalo neokoukaně. Tlupa se přesouvá krajinou, každý večer u táboráku o něčem blábolí , možná o tom jak sehnali dříví na oheň když je všude samá tráva. Napětí ve skupině však houstne, třeba zato může všudypřítomná mlha a tma aby toho moc neviděli, stejně jako divák. Přesun do lesa jako dramatizace příběhu , trochu pobíhání sem a tam, něco málo křiku a destrukce tlupy vlastním přičiněním. Závěrečný zvrat, no spíš zvratek pod taktovkou feminismu aneb udatné "něžné" pohlaví jako  vyšité z dnešních časů. Pokud by to sehráli někde na pouti jako folkloristické představení, tak dejme tomu ale jako film/horor . No to ani omylem. Víc tajemna a mrazivé atmosféry je určitě ve snímku Volání rodu. Ztráta času. ()

Solverino

Výborný nápad, který nebyl využit na plný potenciál. Dost dobrá kamera, příroda i hudba (zvuky). Zajímavý děj a zcela jsem nepobral rozuzlení, ale i tak docela dobrý. Jednou se to v pohodě vidět dá. Připomínky mám k vizuální podobě "pravěkých" lidí, kteří vypadají jako soudobá banda arabů z Londonabádu. ()

Charvy.666

Místní moji oblíbenci mě natěšili měrou nejvyšší ale trochu sem narazil. První půl hoďka, klasická seznamovačka, pak obstojný survival ale ten konec... 45% ()

Facerr

Dá se to přežít a chvíli je to dokonce i napínavý a až strašidelný. Bohužel sukces se nakonec nekoná. Škoda, pravěk si mohl dovolit nějaké to opravdové monstrum....ale chápu, nakonec by to nemuselo být taaaak hlubokomyslné:) ()

Stumbleine

Horor z období pravěku? Proč ne. Kromaňonci úhledně oholení a ostříhaní strojkem na vlasy? Dobrá =D Nechci šťourat do popisu, ale 30 000 let před. n.l. je mladý paleolit, ne "starší doba kamenná" ()

xxmurphyxx

Ďalší wannabe horor, tento krát kdesi z prdele praveku, keď svorne behali všetky národnosti sveta s vybielenými zubami, vystajlovanými briadkami a špičkovo ohodení kožušinovými handrami slim fit strihu po lesoch a bažinách ďalekého vidlákova. Vizuál je veľmi príjemný na pozeranie o tom žiadna a pochváliť musím aj tú hatlaninu, ktorou skladali krásne rozvité vety Shakespearovského formátu, čo už občas pôsobilo ako päsť na oko, ale ok. Jebať. Žiaľ celé to je utopené v ničote a nude a postupnej predvídateľnosti. Škoda. Ale tak na jedno zhuknutie z nudy why not. ()

mnx

Celkem nepravděpodobná mezidruhová zápletka, scény ve tmě - vážně jsem měl pořádný zmatek, kdo je kdo, a celkově spíš nuda, kterou nezachránil ani závěr. Paradoxně nejlepší (a jediná dobrá) scéna byl pohled zvenčí na pravěkou jeskyni se dvěma vchody, toto mi opravdu připomnělo malby od Zdenka Buriana. Ale jinak... Od uvedení nadčasového trháku Boj o oheň uběhlo už 43 let, tak snad by se už mohl objevit jeho důstojný nástupce, když máme od té doby znatelně lepší znalosti prehistorie a hlavně filmové technologie. ()

Hercalek

Film jsem sledovala na půl oka a celým srdcem můžu říct, že mě vůbec nebavil. Nezaujalo mě to. Celkově prostě nuda a bez celkového smyslu. Prostě nemůžou udělat film, kterej bude odpovídat realitě alespoň trochu. ()

veverysiak

Svieže prekvapenie z pravekých čias, miestami mi to pripomínalo The Village, miestami Prey, miestami The13th Warior, na jaskynných prapredkov je tam síce požehnane rečí, ale vôbec to nepôsobí rušivo, atmosféru chlapi budujú od začiatku, niekomu sa to môže zdať pomalé, ale v celkovom kontexte ide o primerané tempo, okrem zápletky fajne graduje aj hudobný podmaz, a tak žiadna nuda nehrozí, možno by sa zišli dotiahnuť nejaké detaily a bolo by to pôsobivejšie, takže 75%. ()

Kushina

Taková docela low sračka. Vypadá to jak horor, ale pak se z toho vyklube spíš taková soft srágora, kde nejsou žádný zrůdy ani příšery, i když to tak na tuty vypadalo.... A končí to spíš depresivně.... Tyhle filmy nemusím vidět. 40% ()

Emperor1

Popravdě jsem nečekal, že film z doby kamenné bude tak upovídaný (viděno v původním znění bez titulků), ale mohl jsem si alespoň vychutnat originál indoevropštinu v celé její domnělé kráse. Ovšem to bylo asi tak vše, co mě na tomto ryze autentickém snímku upoutalo. ()

Easykill

Spoiler alert .. Ve zkratce.. Tma, hlad, mamutí trus, tma, větší hlad, únos, křik, tma, běh, les, hromada sraček, další stínový únos, tma, běh za tmy, návrat od dentisty, konec hladu, trochu světla, procházka lesem, můžou za to krámy, všem začíná jebat, stínový chirurg má stále lepší věci na práci než se kroutit před kamerou, tma plus zelená, mlha, vteřinový profil dentisty v mlze (skvělé pyčo!), demence, dentist unmasked (ještě lepší pyčo!), zbývá 20 minut a pouzí dva dementi... Uff! ()