Kage no džicurjokuša ni naritakute!

• Japonsko Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! (viac)
Japonsko, (2022–2023), 12 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Daisuke Aizawa (kniha)

Kamera:

Gaku Hiróka

Seiičiró Jamašita, Kana Hanazawa, Asami Seto, Inori Minase, Ai Fairouz, Hisako Kanemoto, Reina Kondó, Suzuko Mimori, Jóko Hikasa, Ajaka Asai, Rina Hidaka (viac)

Minoru Kagenó nikdy nechtěl být hrdinou nebo padouchem, jeho snem totiž bylo být tím nejdůležitějším mužem v pozadí – šedou eminencí, která tahá za nitky a určuje směr celého příběhu. Proto se vždy snažil vypadat jako normální student a na první pohled nijak nevyčnívat. Potají se však cvičil v nejrůznějších bojových uměních, vzdělával se ve všech možných oborech a po nocích se maskován snažil měřit své schopnosti s nejrůznějšími kriminálníky. Dokonce se mu podařilo zachránit i jednu ze svých spolužaček, ale nebylo mu to nic platné, protože o pár dní později ho porazil kamion a Minoru zemřel. Mladík byl však reinkarnován do jiného světa, kde vládne magie, díky které se člověku otevírají nové možnosti. A tak se Cid Kagenó, jak si mladík nyní říká, vydává podruhé za svým cílem stát se tím mocným mužem v pozadí, který bude určovat běh dějin.
Jeho nový příběh začíná obyčejným setkáním s jednou nemocnou elfí dívkou, kterou vyléčí a následně jí namluví, že celý svět potají ovládá strašlivý kult Diabolos a že pouze jeho tajná organizace zvaná Shadow Garden ho může zastavit. Elfská dívka proto přijímá nové jméno Alpha a začíná pro Cidovu organizaci rekrutovat nové členy. Bohužel příběh, který si mladík vymyslel, je ve skutečnosti až příliš blízko realitě, která se v tomto světě odehrává, a tak se Cid nevědomky opravdu zapletl do velmi nebezpečné hry mocných a jeho sen se tak začne plnit mnohem dřív, než měl v plánu… (Jeoffrey)

Recenzie používateľa kondor77 k tomuto seriálu (3)

Kage no džicurjokuša ni naritakute! (2022)

Je známo, že mnoho Japonců se dodnes nesmířilo s použitím jaderných zbraní na konci 2. světové války a tak si v rámci terapie vymysleli Cida, hustě ultra mega krutopřísného hrdinu, který atomové bomby používá jako čípky a v jehož přítomnosti slečny vlhnou a mladíci tiše závidějí. Pro milovníky bezduché zábavy a cool bitek naprostá povinnost. ()

Kirai na classmate (2022) (S01E01)

Má to svižný a v rámci žánru emocionální rozjezd, pak trochu sešlápnou plyn, ale za mě dobrý. ()

Ai Amu...... (2022) (S01E05)

Klasická asexuální harémovka. Charismatický hlavní hrdina obklopený ne úplně zaměnitelnými dívčími postavami, vizuálně zajímavé souboje. Co jsem chtěl, to jsem dostal. Spokojenost. ()