Zatímco se Los Angeles připravuje na Halloween, ozbrojení lupiči v maskách kriticky zraní partnera detektiva Jamese Knighta při přestřelce po loupeži. (Canal+ Action)

SeBig odpad!

Drejku, chlape, poradim ti.. netoč. Mě by zajímalo, kde přišli na to, že takovejhle levnej buržoázní škvár musí mít prostě akutně tři díly jako. Willis neví která bije, všichni tam plácaj něco pátý přes devátý a vše je akční jak zlevněná mikrovlnka v kauflandu. Jestli někde bije nuda na dveře tak tady dveře vylítli do vzduchu. Těším se na další díl. LOCHLYN MUNRO JE PROSTĚ KLASA.. LOCHLYN. ()

Lacike odpad!

Zlaté Seagalovky a to aj tie úplne posledné. Nech už boli kvalitatívne akokoľvek oveľa oveľa oveľa horšie ako ranné Seagalove filmy, tak štýlom a trademarkami to stále pripomínalo jeho klasiky a aj tá akcia tam nejaká bola. Tieto sračky nemajú nič spoločné s Wilisovkami. Sú to totálne nepozerateľné chujoviny bez rozpočtu v ktorých sa raz za pár minút mihne známy xicht, ktorý bol pred dávnymi rokmi hviezda. Raz je to Willis, potom Gibson, Travolta, Malkovich, to je jedno. Ani oni od toho nič viac ako rýchly zárobok neočakávajú a nevložia do filmu žiadnu snahu. Willis má aspoň ospravedlnenku, že netuší čo robí a ani čo hovorí. Tak načo strácať čas s filmom v ktorom ani Willis nevie čo robí? Nie je to ani tak mizerné, aby to bolo zábavné. Tých 15 minút rýchloposuvu mi už nikto nevráti. 0/10. ()

Psycho.R

Dívat se na Bruce, jak si to na place protrpí a pravděpodobně ani nevi, co se okolo děje je smutný. Jeho text je náhodná směsice vět, ktera neni pro film vůbec důležitá, vetsinou jenom sedi a dívá se a vsechno dělají vedlejší postavy. Každopádně film je, bohuzel, dalsi z řady shitů, které konci jeho kariéru a nemam ani ponětí, o cov tom šlo, ale uz si na to zvykám. ()

rublik05 odpad!

Tak nějak jsem si říkal, že když je Detektiv Knight trilogie, tak by to nemusel být zas až takový průšvih. Je to však mnohem horší, než jsem si byl ochoten připustit. Ve své podstatě se vlastně jedná o typickou willisovku posledních let. Snímek je mizerně natočený, herci podávají otřesné výkony, Willis působí strašně zmateně, akce je otřesná, děj snad ani nemohl být nudnější. Tady opravdu není co hodnotit. Děsí mě představa, že tahle hrůza má ještě dvě pokračování. 0/10. ()

sedm.1

Co se týče zhruba minimálně posledních pěti let Willisovy filmové kariéry, je to skutečně tristní pohled, ovšem s tím dodatkem, že já si myslím asi trochu něco jiného, než zbytek filmového publika po celém světě, a to že ne vždy se v tomto období účastnil, tedy minimálně v polovině případů, úplně marných počinů, kdy se častokrát jednalo o vážně snesitelné podívané, samozřejmě pořád sice v hodně béčkovém hávu, ale opakuji snesitelné, každopádně za mě osobně, právě v těch v rámci možností nejpovedenějším filmech byl ale on tím největším problémem, tou přítěží, která danému filmu ve výsledku podkopávala nohy, i když na druhou stranu chápu, že jeho obsazení mělo vždy jen jediný důvod, a to nalákat potenciální diváky na jeho jméno, ale on těch posledních pět let působí už skutečně hodně mimo, no a to vše potvrzuje i právě tato podívaná, tedy Detektiv Knight. Za mě se totiž ani tentokrát nejedná o úplně mizernou podívanou, jelikož tento film nabízí slušný spád, nenudící zápletku, která navíc není zcela předvídatelná, disponuje i pár zvraty a výraznými postavami, zahrané netopornými herci, a vlastně bych této podívané křivdil i v tom, kdybych jí odepřel i působivou atmosféru, zkrátka opakuji, nejedná se o úplně mizerný snímek, jen tedy s tím, že téměř hlavní role byla přiřknuta právě panu Willisovi a jeho absolutně (ne)herecký výkon celý ten film sráží nekompromisně ke dnu, ale abych Brucovi nekřivdil zas až tak moc, tak mu k tomu pomohla ještě i fakt slabá akce, každopádně tím vším chci prostě jen sdělit, že být Willisova postava obsazena někým, kdo by ji zvládl ztvárnit důstojnějším způsobem, označil bych Detektiva Knighta za příjemně koukatelné béčko, které si zas až tak drtivou kritiku rozhodně nezaslouží. ()

• Nová loupež, kterou Winna (Michael Eklund) zadá partě, spočívá v krádeži sběratelské karty Wayna Gretzkyho. Herec, který hraje ozbrojeného lupiče Mikea Rochestera, je Trevor Gretzky, skutečný syn Wayna Gretzkyho. Ve filmu je karta nováčka oceněna na 1,2 milionu amerických dolarů, ve skutečnosti se v roce 2021, rok před uvedením filmů do kin v roce 2022, prodala za 3,75 milionu dolarů – překonala tak všechny rekordy za hokejovou kartu. (Johnny.ARN)