Agáta Jaromíra Soukupa

(relácia)
všetky plagáty
Zábavný
Česko, 2022, 45 min

První skutečně hvězdná show, u které se rozhodně nebudete nudit. Prožívejte radosti a starosti hvězdného páru Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, sledujte jejich příběhy a nahlédněte do jejich uvažování. Agáta Jaromíra Soukupa je zábavný pořad, při kterém můžete zjistit, že žijí stejný život jako vy. (TV Barrandov)

Olík

Jak tomu říkáte, vy znalí anglického jazyka? Guilty Pleasure? Ačkoliv si o Jaromíru Soukupovi Jaromíra Soukupa a jeho milence, družce nebo chcete-li nastávající budoucí ženě myslím své, s jejich tlacháním na kuchyňskou pánví nemám žádný velký problém. Osobně sice žiji na úplně jiné planetě, stejnak se musím přiznat, že mne to svým způsobem vlastně i baví. Agátu a dalšího v řadě otců jejich dětí řadím do skupinky k pořadům jako je například Prostřeno! nebo Poklad z půdy….značka ideál jako podkres, například k žehlení. A o tom musím něco vědět, protože jsem v životě nedržel žehličku v ruce. ()

Razzor_82 odpad!

No tvl to je dvojka! Ti se hledali až na sebe zbyli! Tupá zlatokopka a koktavý idiot. Tohle vidět spolu je fakt mistrovské dílo. Je to extrémně debilní a trapné. Hlavně to pomlouvání ostatních lidí no a vaření, to by nežral ani náš pes! 0/10 ()

IvonaK

Dva méně inteligentní lidé se hledali až se našli. Bulvár se na ně hodně zaměřuje a přece jen mě trochu zajímalo co spolu dokážou vyprodukovat. Nic originálního, ale jeden díl jsem vydržela až do konce. Však o nic nejde. Pořad dříve nebo později skončí neboť jim to beztak dlouho nevydrží. ()

milwaukee odpad!

Je možný, že jsem Jaromíra Soukupa zcela vytěsnil a neviděl s ním vůbec nic? Možná jsem kdysi, spěchaje kolem obrazovky, zahlédl kohosi, kdo mává rukama, a tak trochu blábolí. Je možné, že mám takové mezery ve filmovém vzdělání? Ale když vidím, že vše, od Jaromíra Soukupa je v zóně odpadu, tak snad si to vzdělání ani rozšiřovat nehodlám. A nebo, že bych zvolil sebetrýzeň a na pět minut to přece jenom zkusil? Pokud ano, pak hodnocení přidám. Ale zatím bez. _____ Pět minut? Tak to jsem si teda opravdu fandil. 3:26 a tím je moje sledování Jaromíra Soukupa u konce. Napadají mě různé názvy, jak toto dílo pojmenovat. Jen tak namátkou zabrousím do francouzské kinematografie. Angelika a král, Angelika a sultán. Já ale zůstanu v Čechách. Tady mi mnohem lépe sedí zlatokopka a lulan. A co na to Jan Tleskač? A co na to Káča Brožová? ()

topi80 odpad!

Pochopil jsem to správně, že pořad spočívá v tom, že Soukup něco kuchtí, zatímco Agáta mu pokládá neuvěřitelně hloupé otázky (já tedy vždycky myslel, že ta hloupost je jen její mediální image, a ono ne), načež Soukup ještě hloupěji odpovídá (jak tohleto mohlo vydělat miliardy?)? ()

hrumsrt odpad!

Ale vlastně je to za 5*, jelikož něco tak debilního jsem už dlouho neviděl... Oni trhají bazalku u vaření a baví se, jak je vnímají rodiče jako pár! Dno je vlastně taky vrchol Jaromíre. Nicméně název pořadu je geniální, jak kdyby ho ukradl od Lukefry. Že by odkaz na vztahovou hierarchii? Nebo je tak narcistický, že to jméno cpe všude.. ()

pold

Konečně. Celý národ trpěl,  protože již dlouho nebyl nový pořad Jaromíra Soukupa. A kdo jednou okusil skutečnou kvalitu,  nechce již nic jiného.  Bravo.  Jen bych prosil ještě jeden pořad.  Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa.  Nejjaromírovatější pořad všech dob, který bude jen o Jaromírovi a o tom jak Jaromír Soukup vnímá Jaromíra Soukupa.  Pak bude dokonalé dosaženo. ()

Amalberga odpad!

Obrovské zklamání. Čekala jsem spíše reality show plnou fingovaného drama, hádek, luxusních dovolených a Soukupa snažící se působit jako romantický milovník. Místo toho koukám, jak Soukup sotva pustí Agátu ke slovu a musí všechno mansplainovat a do všeho jí kecat. O Soukupovském humoru ani nemluvím. Těšila jsem se na tu prasárnu zbytečně, nedá se to žrát stejně jako Agátina rajčata. ()

DAJAAAA odpad!

Kreten a kráva.A dneska tam byl i smažka Řeporyjec Pavlík Novotný.To byla trojka na blití.🤮 Dávám tomu měsíc max dva. ()

Igy007 odpad!

Docela je mi té holky líto. Poslouchat ty jeho nesmysly musí být utrpení, já bych se po jednom dni zbláznila. Nedělala jsem si o Jaromíru Soukupovi velké iluze, ale nečekala jsem, že je tak strašně hloupý, vždyť ona je chytřejší než on, ciwe to je dada ! Člověka až bolí srdce. Tohle že má být velmi úspěšný mediální magnát ? Není ta jeho Tv spíš nějaký megalomanský sociální projekt někoho skutečně bohatého ? Jako že sonda, jak národ zareaguje na něco tolik bizarního. Overtonovo okno. Prank jako "kuchař" Jiří Babica. Stejně tak mi připadá i tento medializovaný "vztah", nemohu si pomoci. Fakt divný. Předtím mi to bylo k smíchu, ale po shlédnutí tohoto bizáru (nezlobte se na mě, ale tohle přece nelze nazvat slovem "pořad") je mi z toho spíš smutno. Asi jsem neměla být zvráceně zvědavá a vůbec jsem se na to neměla dívat. Dá se někde koupit ten laser z MIB ? ()

Sa.sa odpad!

Lol prej : Některá chce pořád a některá pořad... 😀😀😀😀 - - - - - -  Nevěřil jsem, že Soukup může klesnout takto hluboko... Toto už není ani na dno, tohle je úplně v řiti...!!! Nechápu, že mu mohla takto vymrdat mozek, teda jestli nějaký měl 😀😀😎😎😎 ()

Annaroz odpad!

Jelikož mistr Soukup hned na začátku proklamoval, že lidé budou tvrdit, že se nedívají, ale budou kritizovat, tak jsem si dala tu práci a zkoukla tuto sračku od začátku do konce. Svou blbostí a trapností předčila mé očekávání. Hlavně Soukup působí vedle Agáty ještě větší tupec, než zřejmě je. A to je co říct. ()

oskiii odpad!

To je hrozný shit tohle. Soukup si hraje na charismatického, životem ošlehaného kmeta…přitom je to pořád stejný ukoktaný zoufalec. A může se snažit mluvit chraplákem jak chce. Jeho zoufalost podtrhuje žíněnka, se kterou společně pomlouvají ostatní. No a to jeho “vaření”…směje se Babicovi, jenže ten je alespoň rovný chlap. Takže Jaromír opět potvrdil, že je to bezcharakterní křivák. ()

Peddro odpad!

Nepochopil jsem, co je na tom zajímavého? Fakt někoho zajímá, s kým má Hanychová poměr? Vůbec nechápu, kdo může být cílová skupina? ()

darkchipmunk

Naštěstí nemám televizi, takže barrandovská stoka mě většinou úspěšně míjí. Doteď netušim, co je to Soudkyně Barbara či jak se ta lobotomizace jmenuje. Ale  viděla jsem pár dílů Agáty na yt. Bezprostřední reakce a názory Agáty mi vždycky přišly docela v pohodě. Nevim, proč v zemi totálních bizárů kdy ona byla tím největším, když má reálně až nudně konzervativní názory... Taková klasická old school drbárna o vztazích, u toho se vaří a podporujou se stokrát omletý stereotypy, což asi ve vztahu se starším chlapem (je to stereotyp, ale..) prostě tak je. Není na tom cokoli, co by někoho mohlo nasrat, i když asi sere, spíš pěkná nuda. Prostě mainstreamová česká domácnost, jak na návštěvě u rodičů. Jen tihle lidi maj trochu víc peněz. Ačkoli podle mě Soukupovy konverzační dovednosti jsou dost otřesný... ()