Okouzlující Jack je mistrem ve svádění žen a to je také jeho jediným koníčkem. Nehledá lásku, jen loví a utvrzuje se ve své neodolatelnosti. Jeho sebevědomí nečekaně pošramotí energická Randy, která nejenže dokáže odolat všem jeho fintám, ale navíc mu dá najevo, že z její strany šlo o jednorázovou akci a nic víc nebude. Čímž ovšem vzbudí Jackův další zájem. Pokusí se ji najít s pomocí kamaráda Phila a zjistí, že se právě snaží sehnat peníze pro otce, alkoholika, který se zadlužil u gangstera Alonza. Jacka napadne, že pokud by jí pomohl peníze sehnat, možná by na něj změnila názor. The Pick-up Artist. (oficiálny text distribútora)

rikitiki

Film začíná jako vtipná konverzačka - sexuálního loudila vykolejí dívka, která se chová jako sexuální predátorka a dokáže ho usadit několika dialogy - ale pak právě konverzace zahyne na úbytě. Texty začínají být popletené, nesmyslné a opakují se. A ze slibného snímku je pak až do konce břečka. /27. 7. 11./ ()

dr.horrible

Úprimne nedokážem byť nahnevaný na film s Molly Ringwald. Ani ak tam s ňou hrá Downey Jr., Hopper, Keitel, Aiello a výsledok je iba priemerný. Len sa objaví na scéne a už som v osemdesiatych rokoch. Ona je esenciou osemdesiatkovej atmosféry. Čo sa týka filmu, je to celkom milé. Také oddychové, neurážajúce... A dnes - v dobe Barneyho Stinsona je Downeyho sukničkár už vážne úplne neškodný. ()

candy_daze

Opět jsem se nechala napálit Downeyho roztomilým ksichtíkem a ač jsem měla jiné plány, musela jsem "Sukničkáře" (to je zase překladatelská perla) zkouknout. Vcelku jsem nečekala nic, než právě ten pohled na Downeyho a taky jsem toho víc nedostala. Klišovitá komedie a vyjímečně dost nesympatická Molly Ringwald. Když jsem potom viděla, jaké to mělo celkové obsazení, docela jsem se divila. Dennis Hopper, Harvey Keitel i ta hlavní dvojice. Škoda jejich talentu na tenhle scénář. ()

karlik4801

Běžná romantická komedie, tady je ale hlavní výhoda mladý Robert Downey. Našel jsem pár originálních nápadů, které nijak neurazili. Ke konci už jsem čekal že se ty dva dohromady nedají a říkal jsem si jak to bude dobře vypadat pro celkové hodnocení. Ale dalo se čekat že se nakonec dohromady dají, u Sukničkáře mi to ale konec konců nevadilo a celkem to téhle komedii nakonec slušelo. ()

Liqid

Průměrná romantická komedie z 80. let se vším co k tomu patří. Bylo tam pár opravdu dobrých nápadů např. zpívání Elvise při přepadení nebo vyhrožování smyšlenou mocí babiččina přítele. Bohužel něco tomu chybělo. Kdyby se Jack choval důstojněji (hlavně teda furt neběhal, to mě fakt vytáčelo), lépe se oblékal a neparkoval jako debil, tak by to byl lehce nadprůměrný film. Takhle se mi líbilo jak se nezastavoval a jel na 110 %, parádní ukázka toho jak nestrácet čas. ()

• Režisér James Toback ve filmu ztvárnil postavu Jackova (Robert Downey Jr.) domácího. (candy_daze)