Dračí prokletí

• USA Ghoster

Zvídavá dívka a její otec musí odhalit tajemství Echoville Manor, které drželo nejroztomilejšího ducha světa Ghostera v zajetí dlouhých 50 let, dříve, než je drak Yuto všechny vyhladí ve snaze o svoji nesmrtelnost. (Jardismo)

Adramelech odpad!

Světelný nůž... duch draka... atd. Já se tomu klukovi nedivím, že si musel nechat proslov toho strašidýlka zopakovat, ani mně to hlava nebrala. Je to celé příšerná ptákovina. Prý rodinný film. Chtěl bych vidět rodinu, které je určený. No, vlastně asi ani nechtěl. ()

Marze

Rodinne filmy mivaji smes dobreho, spatneho a podivneho. Zde je solidni herectvi a film sam se nebere moc vazne. V tomto jednoduchem pribehu, ktery nevyhraje zadne ceny , je obsazena cista zabava s par prekvapivymi zvraty,  ktera vytvori pekny rodinny vecer. Konec ma dve uveritelne casti. ()

mosnak odpad!

Prokletím je sledovat tuto kokotinu pro děcka. Hrůza a bída a každé další scéně. Zapomeňte na pěknou rodinnou duchařinu 2% ()

Arsenal83

Množstvo retardovaných hereckých póz od nehereckých ksichtov. Film, kde vás bude srať každý od krivohubého otca, cez vyhúkaného priateľa, vetroplachú dcéru až po ducha, ktorý nemá ani charizmu a dokonca ani sýtu farbu Caspera, ktorý bol nakreslený už pred skoro 30 rokmi. Najväčší sympaťáci sú tak paradoxne záporáci, ktorí chcú pripraviť rodinu o dom a vy im to ešte sakra prajete. ()