Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. (Continental film)

Slepejsek

Řekl bych, že asi tak v kostce shrnutý paperbackový návod kdo (nebo spíš co) je to žena a jak ji používat (k oboustranné spokojenosti)... PS 1. Každá je jiná a přece jsou všechny stejné. Chtějí jen to jedno... ("...co tak blbne? Že ona nešuká?!..." a o pár minut dál přichází ona blbnoucí: "...tak holky, dneska je to 260dní, co nešukám...") Ale sex není to hlavní... PS 2. "...na rozvod jsem nikdy nemyslela. Na vraždu jo. Mockrát. Ale na rozvod nikdy..." PS 3. Vzhledem k tomu, že jsem 2/3 filmu měl v očích slzy dojetí, jsem dospěl k definitivnímu závěru, že jsem žena PS 4. Bezcitní muži nechť si hodnocení filmu sníží na polovinu PS 5. Jenom mi nešlo do hlavy proč by se idolem měl stát olysalý Marek Vašut... ...ale když na vás někdo vybalí šatník s třiceti obleky BANDI, vaše hormony vám jasně řeknou, že "olysalost je bezpředmětná oproti materiálnímu zabezpečení vašeho potomstva" (řečeno slovy cynika: "to by zvlhla i Sahara") Přírodu holt nepřemůže ani civilizace... ()

erion26

Jako kulisa k úklidu dobrý. Vagnerová hraje dobře všude, jen už prosím ne Vašuta. Mám pocit že on už jiné role ani hrát neumí (možná ani neuměl) Celkově film hodnotím jako průměrnou oddychovku, (na můj vkus moc ,,přeBILLOváno"-ale chápu reklamu)ale jít na tohle do kina tak jdu domů fakt nasraná. ()

Inspa odpad!

Sračka o gerontofilní šlapce. Tohle už nejsou ani herci, to jsou karikatury herců. Product placement jede od prvních vteřin. Bez převíjení nekoukatelné. ()

mia.com

Ja tedy koukam skoro na vsechny ceske komedie a fandim jim, ale tady jsme se zase nemohli rozhodnout, jestli to bude lehka komedie nebo dramatko, ze? Nicmene vetu "jezis, to je nechutny" jsem rikala velmi casto. Za me zapletka nene a jestli ten konec mel naznacit to, co si myslim, tak milionkrat nechutny! Na product placement uz jsme zvykli, ale jako v kazde scene a tak silene okate, to uz je kapku moc. No a nakonec byl cely film vlastne nuda. ()

charles3

Další z dnes již dlouhé řady "komedií pro TV Prima", z čehož se bohužel už stal specifický subžánr. Plakát laděný do růžova, stále stejné herecké tváře, podivné zápletky, nelogické chování hlavních postav, anglicky zpívané písně... A tato není výjimkou. Vagnerová v hlavní roli bohužel předvádí opět svůj omezený herecký rejstřík s až iritujícími úsměvy jako dosud (srv. nedávné komedie Ztraceni v ráji, Bajkeři, Řekni to psem a zvláště Matky - vítanou změnu předvedla snad pouze v Hranicích lásky), takže připravovanou Villu Lucia už vzdávám předem. Vašut je jen další variací na svého Pažouta z Románu pro ženy nebo Rudolfa z Románu pro pokročilé. Občas zazní dobrá, ale většinou spíš nucená hláška. K tomu nesmyslný název (vzhledem k ději), nesmyslné zápletky, nesmyslný konec a hlavně všudypřítomný a do očí bijící product placement. Sympaticky na mě působili pouze "tygři" Čuba s Polákem v malých rolích. Od Šmídmajera, jehož Peklo s princeznou, Probudím se včera a hlavně Případ mrtvého nebožtíka lze řadit ve svých žánrech k nadprůměru, jde o dosud nejslabší a vcelku zbytečný počin. Za mě 48 %. ()

julie_mie

2 hvezdy za Hanku a za Danu Kolarovou, jinak příběh - nula, humor - nula, Ostrava - pěkně nasnimana. Jeden by nevěřil, že se má film odehrávat prave tam. Mmj. Moc mi chyběl typicky prizvuk. Ten pravým Ostravakum nevymaze ani 20 let v Praze. Kura, tak jak je možné, že tu ani fň. ()

quokam

No, za ukradnutou hlasku a vlozeni ji do naprosto ciziho kontextu hvezdicku dolu. Scenarista by mel mit svou hrdost a stavet na vlastnim smyslu pro humor. Za odvahu zabit hlavniho romantika hvezdicku nahoru.  Film ignoruje eticke a moralni otazky, pul hvezdy dolu. Herci az na Marka N a Terezu R nepresvedcili. Na rozdil od Cool girl a castingu na lasku se tento film tvari profesionalne,  jenomze obsahove za nimi zaostava.  Tudiz prisnejsi meritka nedovoli lepsi hodnoceni. 3/10 ()

DK91

Další nudný a zbytečný český film, kde ženy mluví jen o mužích a jsou nimi naprosto posedlé. Zvedal se mi z toho žaludek. Trapná Vagnerová ve své klasické poloze, Vašut jako postarší mlsnej kocour, unavená a neenergická Adamovská a zničená babička Kolářová, která je jen do počtu a nemá co hrát. Smutný obrázek současné české filmové tvorby, která v posledních deseti letech proráží pomyslné dno. ()

Lucka07

Začátek filmu mi nepřišel vůbec špatný. Pak jsem ale pochopila, do jaké role byl obsazen Marek Vašut. Osobně proti němu nic nemám, ale jak tady již někdo jednou psal… Vašut hraje zase Vašuta… z Románu pro ženy, tentokrát ale o mnoho let později. Nějak jsem to nezkousla a po 22 minutách vypínám. ()

Ron_F

Jednoduchá komedie, nic pro některé zdejší rádo-by intelektuály a všeznalce, plná trefných okamžiků a vtipných momentů. Skvělé obsazení – Vašut už bude asi navždy hrát jen bohaté elegantní pány, kteří svádí mladé dívky, ale nic proti. Betku Stankovou miluji! Hana Vagnerová je lepší a lepší s každým dalším filmem a i ostatní herci jsou zde skvělí. Překvapilo mě, že i v malinkatých roličkách se objevila herecká esa jako p. Čenský nebo Táborský. Od této komedie jsem díky prapodivnému traileru neměl velká očekávání, a byl jsem velmi příjemně překvapen. Komedie pro diváka, který si chce oddechnout a trochu se zasmát. ()

5tipes

Kdy prosím skončí éra těchto univerzálních romantických komedií, které nejsou ani romantické, ani dramatické, ani komediální? ()

holtis

Jak tento film popsat, čekal jsem českou komedii a ona to byla spíš hloupá oddychovka, téměř bez vtipu. Snaha film rozjet pomocí dračic Vágnerová, Stanková, Rychlá tu nepadla na rodnou půdu, třeba jindy s lepším scénářem. Promotaný scénář a domýšlení konce filmu to celé zabilo. Možná bylo málo vložených reklam a film by se nezaplatil.  Tak určitě né víc než dvě. ()