Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. (Continental film)

zette

Dalsi film, u ktereho divak za par dni nebude vedet, o cem vlastne byl. A mozna to nebude vedet ani pri odchodu z kina. Nechapu, ze dobry scenar je v ceskem filmu takovy nedostatkovy problem. Ale herecky pekne, Vasut si hraje porad to sve... Toceno v Ostrave, tak dam teda pekne dve hvezdicky. ()

necisty

Aby se závěr stal až šíleně překombinovaným, tak musely být první 3/4 naprosto předvídatelné. Proto mě velká část filmu nebavila a přišel mi stejně jako mnoho českých komedií pro tento svět zbytečný. Z žen tu dělají až moc velké trapky. Objevují se tu klišé, které jsem už tolikrát vyčítal. Musím ale uznat, že tentokrát je "smutný úsek" relativně krátký, téměř všichni zúčastnění hrají mimořádně dobře a přátelství třech kamarádek je tu dost věrohodné. ()

alisa.upir

Mně se to moc líbilo, a to se na české filmy moc nekoukám, protože jsou většinou velmi trapné. Tohle je krásná výjimka, je to vtipné, odsýpá to. Sem tam teda nějaké to moudro hlavně ze začátku působí trochu nevhodně, a prostřihy scén jsou občas už tak rychlé, že moje babička už si na konci ani nebyla jistá, kdo si to koho bere.  Ale celkově je to přesně ten závan čerstvého vzduchu, který v ČR často chybí. Krásná práce. ()

oveckaoa

Pokud točíte romantickou komedii je potřeba scénář , který má nějaký děj a někam vede a tady to evidentně chybí. Posuďte sami ženská dojede z  dovolené a sebere taxík chlápkovi usměje se na něj on na ni jde do práce a tam zjistí, že ten chlápek dělá  té jejich firmě poradce nebo už nevím koho. Ona se líbí mu on se líbí jí slovo dá slovo a rozdají si to ona s ním chce žít celý život atd. on jí řekne , že se nechce vázat a odjede. Ona se nasere domluví se s ním na čaj a tam si pozve kámošky co tam kecají, že má prachatého chlapa co je lepší jak on a , že by měla zůstat u něho on se nasere a odejde. Tak, že on balí ji tím, že je pozve na čaj ona balí ho tím, že tam pořád chodí  a to je celý film. Na konci jde vidět jak se to táhne tak se to musí ukončit něčí smrtí pak něčí láskou rozvodem a svatbou a skončí to tak , že hlavní hrdinka odjede s děckem do nemocnice se synem Vašuta . Jelikož to nestačí tak sledujeme sekundární linku její kamarádky co má chlapa co žere tenis a ona chce barák on nechce její další kamarádky co potom chlapovi jede ačkoli 3/4 filmu to na to nevypadá a líbí se mu asi jen proto , že si u ní mohl schovat věci a později pracuje v rádiu kde valí feministické hovna. On tenhle film je prolezlý těmito hovny skrz na skrz jsou zde hlášky jako chlap co tě opustí by měl chcípnout jdeme ho zabít nebo všichni chlapi by měly pochcípat a podobné perly do toho ta v tom rádiu valí rady jako pokud chcete sbalit chlapa potřebujete rtěnku od Diora sama ji nejspíše nemá a pochybuji , že i její kamarádky (pro zajímavost stojí od 450 korun nahoru) tak, že pokud na ni nemáte asi žádného nikdy nesbalíte a podobně.  Nejsmutnější je, že takový pořad na Radio Zlín opravdu je. Co pochválit Vagnerová a Vašut jsou v pohodě a pasuje jim to to jak si změní vlasy a namaluje se  je pěkné bohužel jí to nevydrží celý film a to je asi tak vše.      40 procent ()

Ivi06 odpad!

Obvykle domácí tvorbu nekomentuji, ale tady jsem to slíbila kamarádce. Upřímně jsem dlouho neviděla nic tak strašně ubohého a trapného. Jedno odporné klišé vedle druhého. Vypadá to, že je úplně jedno, jestli jsme schopné, soběstačné a v práci úspěšné... jakmile se v našem životě objeví muž s velkým M, zamilujeme se po 20 společně strávených minutách, a záhadně se z nás stanou bezmocné a vypatlané kravky... Odkopnutí špatně neseme a proto sestrojíme geniální plán pomsty : zajdeme do kadeřnictví, abychom vypadaly ještě lépe než doteď a dáme mu patřičně najevo, že bez něho můžeme žít... a co se stane? On si uvědomí, že jsme ta pravá... strašně se milujeme... po... 3 schůzkách? WTF... a o kamarádkách ani nemluvím. Sice se vyspím s přítelem nejlepší kamarádky, ale ta mi po facce a jednom panákovi v podstatě odpustí a ještě mi jde mile ráda na svatbu...  Tenhle film není ani romantický, ani vtipný... teda já jsem se nasmála... teda spíš vysmála téhle absolutní stupiditě a odpadu všech odpadů... Obsazení? Já chápu, že herci potřebují platit účty... ale proboha! Kdyby to byla alespoň nějaká satira, recese... ono je to ale myšleno vážně, a z toho je mi fakt úzko. ()

klukluka odpad!

…a já říkám: Za vším hledej prachy. Končím přesně po sedmi minutách a třiceti vteřinách. Za tu dobu jsem si zapamatoval Smart Wings, Apaver, Marshall a teď naposledy se mi Bětka v hraným celovečeráku (!) snažila prodat nějakou elektronickou cigaretu (aktivní PP á la Horst Fuchs). Předpokládám, že už doživotně neodolatelnej Mára bude prznit Haničku, takže o hlavní dějové lince je rozhodnuto a to cigáro nechci. Takže zdar. ()

mira007

Česká romantická komedie bez vtipu plná klišé po milionté prvé, sotva na jedno použití navíc s dementní představou aneb o tom jak ze sukničkáře vydolovat city předstíráním poběhlice, tohle je asi romantická představa třikrát rozvedené ženy po padesátce nebo nevím. Vašut jako Pažout II. a Vagnerová fajn a dva momenty i vtipné, ale jinak naprosto zbytečný film. ()

B.Bonnie odpad!

Sbor všech patriarchy bullshitů, proti kerejm bojuju každou minutu života vzhůru. Neskutečný. Jestli nevěříte, vězte, že Vašut tam hraje šéfa co prc* svojí sekretářku. Surprised? Ne. Možná jen rokem výroby. Ble. ()

Chundys

S přehledem si to tam dávala Tereza Rychlá a taky díky ní jsou ty dvě, navíc je fakt krásná! Zasmát se jen jednou u romantické komedie asi ale není oukej… ()

Bozvav

Trochu kostrbatý příběh tří žen a jejich hledání štěstí. Byť se v hlavních rolích objevili dobří herci, některým to nesedlo. Například Vašutovi s Vágnerovou, Těm jsem tu jejich romanci nevěřila ani vteřinu. Chemie mezi nimi nefungovala (nabízí se srovnání dvojice Vašut - Čvančarová, to byla zcela jiná káva) a ačkoliv je Hanka výborná herečka, tato role jí prostě nesedla a vlastně ani Vašutovi ne.  Naopak uvěřitelně působila Betková a Rychlá.  Námět banální, dialogy průměrné. Občas vtipný zásek, ke konci to dost tlačilo na pilu. Jako celek průměrná televizní záležitost na jedno shlédnutí. Za mne 45%. ()

Olík

Za vším hledej ženu. Jako, že tady máme další z řady naprosto zbytečných rádoby romantických komedií, tak za to může autorka scénáře Dagmar Šťastná? No asi ano, protože já ani žádnej jinej chlap jsme to nenapsali. ()

anavi.92

Takový celkem zbytečný film, protože všechno už jsme viděli v jiných českých romcomech. Škoda, protože obsazení se mi líbilo. ()

radaza

Nakonec jsem po přečtení jedné recenze neodolal zde néco napsat. Film je inzerovaný jako komedie, ale mam pocit, ze mých několik zasmání bylo v místech, kde to tvůrci nezamýšleli. Ale film určitě může vyhovovat těm, kteří považují pana Čenského za herecké eso a nevadí jim, že pan Vašut hraje pořád pana Vašuta. Mně ale nevyhovoval a spadá u mě do kategorie filmů, do nichž mi po telefonu nabízí investovat. Natočíme něco nenáročného, kde jde umístit dost reklamy, prdnem do toho nějaké známé tváře a ono to vydělá. V kinech ne, ale TV to budou recyklovat skvěle. ()