Zlověstné dopisy, podivní sousedi a děsivé výhrůžky. Rodina se konečně nastěhuje do vysněného domu na předměstí, kde na ně ale čeká hrůzostrašná noční můra. (Netflix)

Hexx

Že to je dle skutečných událostí, tomu přidává ten největší bizár pod sluncem a nutí mě to přemýšlet, co za lidi to sakra ve skutečnosti jsou, že se chovají tak jak chovají. Nicméně to vydá na solidní mysteriózu, kde je poměrně těžké udělat si vlastní obrázek toho, co je skutečně pravda a co není. Z jedné strany jsou totiž takovéto rčení a důkazy a z druhé je zase všechny vyvrací. Každopádně solidní séroš, který baví. ()

HeRoS.Au

A tak tohle byla prijemna, serialova jednohubka o tom, jak je lehke diky zavisti, chamtivosti a posedlosti zmagorit. Horror bych to nenazval, spis takova psychologica sonda do nekolika chorejch mysli s prichuti mysticna. A libilo se mi obsazeni. Stiflerova mama je nejvic :D ()

frostbite

Preplácaný samoúčelný príbeh, v ktorom postavy stále menia svoje postoje a konania a to bez zjavného motívu. Watcher sa snaží byť nasilu tajomný, pritom absolútne postráda akúkoľvek logiku a až detsky naivne vysvetluje nelogické zvraty svojich postáv. Za mňa úplný fail. ()

Duffman 97

Musím uznat že se Netflixu povedl další seriálový zářez. Po 4.sérii Stranger Things a Dahmerovy tu máme tentokrát psychologický thriller The Watcher. A to se vší parádou. Všudy přítomná paranoia, atmosféra a pozadí příběhu dodávají seriálu správné grády. Navíc se to inspirovalo skutečným příběhem, který se dodnes nevyřešil. ()

Aceboris

Slušné, konečne Netflix. Život píše najlepšie príbehy. Aj keď tento nieje ničím výnimočný a na nič sa nehrá, možno by sa dej dal zhrnúť do 2 hodinové celovečerného filmu som rád, že to je seriál.  Typická americká rodinka , chce niečo viac než na čo má, alebo si môže dovoliť. Vysnije si sen o krásnom dome na predmestí, ale neskutočne drahom. Manžel na to aby ten dom získal predá a zadĺži sa až po uši, ale kúpi ho a všetci sú šťastní. No hneď po nasťahovaní začínajú problémy. Výhražné listy, zvláštne správanie susedov, závisť na každom kroku,  zvuky a udalosti. Celé to bolo výborné spracované a navodilo fakt dobrú atmosféru. Dej seriálu vás nebude nudiť pretože nebudete mať ani potuchy kto za tým je, keďže podozrivích je slušné množstvo. Za mňa 8/10 ()

dew

Plné nesmyslů, veskrze hloupě zahrané, hlavně manželská dvojice vrcholně trapná, dialogy tahají za uši, a do toho ten "důmyslný" konec... ()

Gattiniak

"Jsem Ital" povie týpek menom Brannock.  Najprv som pri tomto rozmýšľal a podozrieval všetkých, jednotlivé postavy sú ale tak strašne povrchne spracované a dementné, že som to asi v polke prestal riešiť a čakal som aké predstavenie ma bude čakať na konci. Nelogické správanie snáď všetkých zainteresovaných už je v takýchto amerických folkoch tradícia. Kto si to celé na túto zazobanú rodinku kde je otec bohvie čo a mama predáva vázy celé pripravil? ()

eMejla

Zhruba do poloviny 4. dílu to bylo docela sympaticky mysteriózní a napínavé. Poté se to zvrhlo ve festival absurdních zvratů. Poslední díl už tam jebalo úplně všem. ()