Hunt Her, Kill Her

• USA Night Shift (viac)

Během jinak poklidného večera během své první noci v práci se osamělá uklízečka na noční směně ocitne v nečekaném boji o přežití, když se stane terčem zlověstných maskovaných vetřelců. Jejich znepokojivé motivy se stávají stále jasnějšími, a tak musí využít svých lstivých instinktů a barbarského násilí, aby přežila noc. (bianci)

Adramelech

„Chyť ji, zab ji“, to zní jak název společenské hry vymyšlené Hamásem. Jako hřiště se používá nejlépe nějaký kibuc. To je ovšem aktuální asociace, film byl natočený o rok dřív. Takže k tomu filmu. Neoznačil bych jej za horor, ale spíše za thriller. Na jedno shlédnutí je dobrý. – Ženy schopné se ubránit násilí existují i ve skutečnosti. Jednu moji známou už před delším časem přepadla na ulici banda cikánů, chtěli ji okrást. Ona jednoho zmlátila a ostatní utekli. Jinou moji kamárádku onehdy osahával jeden cizinec. Řekla mu, ať toho nechá. On toho nenechal a ona mu při sebeobraně zlomila ruku. On pochopil, že tato žena o znásilnění fakt nestojí, a raději se vzdálil. Tomu říkám vyjasnit si situaci. ()

JASON_X

Blbost některých filmů mi přijde roztomilá a zábavná. Ale tohle není ten případ, tahle blbost není zábavná ani nechtěně, bytostně mě urážela, něco tak idiotského už jsem hodně dlouho neviděl. Neumětelsky zrežírované, neumětelsky zahrané, s imbecilními dialogy, celý scénář na hranici demence, trpěl jsem jako zvíře. Pokud to měla být parodie, byla tak jinotajná, že jsem ji nepochopil. Ze všeho nejlepší z celého tohohle podřadného amatérského průseru je úvod s píchačkami a zaučováním Karen postarším jetým týpkem, pak už nastává pozvolný sestup do diváckého pekla. Sakra vlastně ještě to zabití odpadovým zvonem... No tak za to tedy aspoň tu jednu hvězdu dám. ()

kingik

Mladá žena se stane terčem maskovaných zabijáků poté, co přijme noční práci uklízečky v tovární hale. A tak se jedny hermeticky uzavřené prostory, kde se dá úspěšně schovávat a číhat na protivníka, poslouží jako stěžejní kulisy napínavého thrilleru. Samotná hala zrovna pro osamělou ženu nepředstavuje požitek, takže abychom ji neviděli jenom plnit její pracovní povinnosti, tak je třeba ukázat její odvahu unikat útočníkům a bránit se proti nim všemožnými prostředky. Ta naháněná, která se táhne celým filmem, je působivě koncipovaná, ponuré prostory představují znásobení divácké nervozity a celé to má svěží tempo. Natalie Terrazzino se rázem přerodí z upejpavé uklízečky v psychicky a fyzicky odolnou ženštinu, která šikovně dává na frak agresorům, teče při tom krev a napětí nepolevuje. Tvůrčí dvojice Greg Swinson a Ryan Thiessen se na dlouhá léta odmlčela, aby ve svém druhém společném filmu ukázala svůj zjevný talent. Greg napsal scénář, Ryan se chopil kamery a společně se pustili v podstatě do jednoduše vedeného thrilleru s dobrou finální pointou, která prozrazuje důvod přepadení. A dávalo to smysl. S tímhle filmem je napínavý večer zaručen. 10/10 ()

vegetol.mp

Překvapivě zdařilej a dobře udělanej film. Má to čistýho času 85 minut, je to napínavý, zábavný a jakž takž uvěřitelný. Hlavní hrdinka je sympatická a obyčejná holka, žádná sex bomba, což je další plus. Úplně vidím, jak kdyby to byl studiovej film, meje tu hajzly Magan Fox a předstírá, že má tvrdej život. Tohle je evidentně film za pár korun, kterej mě pobavil víc, než jiný vysokorozpočtový horory a thrillery. ()

pornogrind

Karen nastupuje jako uklízečka do velký fabriky na svoji první a ještě k tomu noční směnu. Ve fabrice je úplně sama. Alespoň tak by tomu mělo být. Jenže není. Tuhle první šichtu se jí rozhodlo zpestřit pět maskovanejch killerů. Ve výsledku je z toho jen další prostý pobíhání z bodu A do bodu B. Tentokráte po fabrice. Navíc se ukazuje, že Karen není zas tak hloupá(oproti killerům úplnej Einstein) a navíc má vždy z prdele kliku. Až mě to sralo. Oproti tomu maskovaní zabijáci jsou naprosto neschopní troubové co nejsou v pěti schopni odrovnat jednu maminu. V tomhle případě pro mě bylo i těch 89minut nemilosrdně dlouhých. Abych mohl jít aspoň na 3hvězdy chtělo by to alespoň víc gore. 2hvězdy. ()

• Počas skúšania bojovej scény v kúpeľni Hunter Tinney (Bobby) spadol a rozbil záchod. Majiteľ továrne ho vymenil bez toho, aby žiadal nahradenie nákladov. (Arsenal83)
  • Pri jednej príležitosti počas natáčania štáb zabudol očistiť falošnú krv z podlahy. Nasledujúce ráno pracovníci továrne túto krv nahlásili vedeniu ako možné zranenie na pracovisku. (Arsenal83)