Americký thriller o čtveřici kamarádů z předměstí a cestě za zábavou, která se změnila v drsný boj o život. Aby si zkrátili cestu, rozhodli se jet jinudy. Zatímco bloudili neznámými ulicemi, stali se svědky vraždy. Jenže vrazi jsou jim brzy v patách. (oficiálny text distribútora)

Terva

Jeden z prvních filmů, který jsem viděl a hrál v něm Cuba Gooding Jr. Bohužel už tady se mi nelíbil a jeho herecké výkony se od té doby moc nezměnily. ()

slunicko2

Rozmazlení nesympatičtí frackové bojují s pouličním gangem o život. 1) Sledování filmu staví diváka před obvyklé dilema: mám fandit jedněm proti druhým jen proto, že ti první jsou menší gauneři než ti druzí? 2) Docela to slušelo 31letému herecky nevýraznému Emiliu Estevezovi (Frank) a 20letému Stephenu Dorffovi (Frankův prudký bratr John). 3) A teď je čas na malou procházkou nočním Chicagem. Jdete taky? ()

FilmFan24

Hodně napínavý film o jedné pánské jízdě, která se poněkud hlavním aktérům zvrhla namísto sportovního utkání v boj o život! Zručně budovaná atmosféra! ()

Derek

Judgment night mohlo byt totalne zabudnute, i ked zabavne, akcne becko ale film mal stastie na tri veci. Hudba od silvestriho (silne cerpajuca/vykradajuca vlastneho Predatora) a revolucny mix hip hopu spolu s metalom filmu dodavaju stavu, ako i herecke obsadenie. Estevez, Dorff ci Leary to nikdy nedotiahli k najvacsim hereckym hviezdam, ale dokazu film potiahnut (hlavne Learyho gangster je spravny mix psychopata a sympataka). V neposlednom rade reziser Stephen Hopkins (kde je mu dnes koniec) tomu dodava spravne grady s mnozstvom reziserkych napadov ktore akoby vypadli z filmu De Palmu. ()

Martin741

Reziser Stephen Hopkins /Lovci lvu, Predator 2/ natocil tentokrat len priemerny film s dost slabou strasidelnou atmosferou. Emiliovi estevezo ovela viac slusi pozicia za kamerou nez pred. Namet k filmu je len priemerny. Par akcnych scen sa najde, ale moc nemusim panske jazdy. 65 % ()

Juto

Štyria dobrí kamaráti vyrazia na noc do mesta a uvidia vraždu. Príbeh znie ako klišé aj je, ale film vďaka režisérovi je dobrý. Skvelo využíva plíživé pohyby kamery a neo-noirové osvetlenie, aby vyvolal viacero strašidelných momentov, ako aj veľkú dávku napätia. 7/10 ()

Jizni Tlapa

Estevez je Mirek Dušín a Gooding junior zase komediální herec!! Proto to nemůže fungovat. Silvestriho soundtrack evokující predátoří honičku a výprava jsou však geniální... ()

klima777

Film spíše nenápadný (což neznamená špatný; hezké je mj. třeba rozkolísání obvyklých sociálních schémat), ale vzhledem k faktu, že se zde psaly dějiny hudebního žánru zvaného crossover, hodně důležitý (ano, FNM existovali již mnohem dříve, Anthrax experimentovali na obdobném poli už dávno, ale celosvětový boom přišel až díky geniálnímu nápadu producenta Ricka Rubina). Soundtrack (narozdíl od většiny skladeb z tanečně/tvrdě rockového Spawn) funguje i dnes. Trocha nostalgie? Možná... ()

Romario

Film je to určitě slušný, má styl i atmosféru, opravdu přesné hodnocení by ale bylo 3a1/2.To ,čím se tento snímek opravdu nejvíce proslavil, je soundtrackem k němu,kde každou skladbu natočila vždy hip-hopová kapela s metalovou/rockovou-např.Helmet&House of Pain,Pearl Jam&Cypress Hill,Biohayard&Onyx,Slayer&Ice-T..už za ten si film zaslouží hodnotit výše. ()