Tereza žije knihou. Dát průchod vzpomínkám není snadné. Redaktorka žádá, aby Tereza šla na dřeň. Aby řekla, co se noc po maturitním plese skutečně stalo. (Česká televize)

jjjerry

První půlka stupidní. Kluk hraje dobře. Hlavní hrdinka extermně otravná. V druhý půlce konfrontace vcelku ok. Hezky to ukáže, co to je za ubrečenou sebestřednou hlavní hrdinku. Nevim zda to byl záměr autorky. (kdo by šel do kavárny kde dělá jeho/její přítelkyně? to je tak debilní zápletka) ()

Snorlax

Do mozaiky se přidává čtvrtý parťák, manipulativní madam redaktorka. Z jejího úhlu pohledu skutečně na žádné události nahlížet netoužím. Chladná, vypočítavá ... skvěle zahraná. ()

castor

Dát průchod vzpomínkám na pět let staré události není jednoduché, knižní nakladatelka Terezino tvůrčí snažení ocení, ale chce, aby se víc zaměřila na svůj prožitek. Povede se. Zároveň spustí řetězec událostí, protože Davida s někdejší společnou nocí konfrontuje. On si toho moc nevybavuje, protože pro něj zřejmě nebyla nijak výjimečná. Velká pochvala, že se tvůrci do tématu sexuálního násilí pustili opravdu poctivě. Jen bych vypustit rozhovory s kamarádkami. Plusy: volíme nebulvární cestu k pointě. ()

chrispe

Tereza je zvláštní nátura. Ale myslím, že všichni kolem sebe někoho takovýho máme a třeba jsme to i my sami. Setkání v kavárně nedopadlo ani u jednoho aktéra podle jejich představ, ale proběhnout muselo a myslím, že nejednomu divákovi proběhlo hlavou ,,A co jako čekal/a?" Tereze na sympatiích nepřidává ani to, jak se chová ke své kamarádce s benefity, která evidentně touží po úplně jiném statusu. A redaktorka, která touží po knize co jde až na dřeň, by měla s Terezou promluvit o terapeutovi - přece jen je jediná, která ví, co se děje. ()