Rodinná oslava je příležitostí k oznámení zásnub. Ale David je nervózní. Obvinění si začíná vybírat daň. Ema cítí, že se něco děje. (Česká televize)

LachtanShows

Ani jsem nečekal, jak se všechny postavy zachovají vůči vzniklým situacím dle mých představ, ale o to víc jsem s tímhle serošem spoko. Ačkoliv není tahle epizoda tak stoprocentní jako ty dvě předešlé. ()

Snorlax

Někoho pět let nevidím, napíšu mu zprávu a on během pár minut přiběhne do hospody kvůli jednomu pivu, které si ani nedá? Příliš realisticky mi to nezní. Poprvé se ukazují limity velmi krátkého formátu, kdy není čas vymýšlet logické odbočky pro vedlejší postavy, ty se musí naroubovat do děje, křeč, nekřeč. ()

castor

Střídavé pohledy pohledem mladé ženy a pak mladého muže. Baví mě sledovat zkoumání/postupné odkrývání pravdy o jedné společné noci. Skvělí Alžběta Malá a Samuel Toman. Novinku (tu radostnou) je třeba oznámit rodičům. Ještě předtím ale David skočí pro víno, aby se o jiné (tíživé) novince svěřil kamarádovi. A vzápětí i své snoubence. Skvělé načasování. Plusy: Ema a její reakce. ()