Tridsaťročnému Jonasovi sa momentálne nedarí. Dlhodobo berie antibiotiká, takže je z formy a jeho tréner ho nechce nominovať na blížiaci sa turnaj v boxe. Z frustrácie vŕši jednu chybu za druhou. V práci sa pobije s homosexuálnym zákazníkom, ktorý naňho podá trestné oznámenie, potom sa zapletie so svojou kolegyňou Silvou, čo sa samozrejme nepáči Jonasovej priateľke Kláre. Jonas však pred všetkými skrýva zďaleka najväčší problém. Podozrenie na rakovinu konečníka sa našťastie nepotvrdí, ale liečba poškodeného hrubého čreva ho šokuje – musí si doň pravidelne zavádzať dilatátor. Na to teda on určite nepristúpi. Nikdy! (TV JOJ)

Mikecat

Televízna inscenácia ala rodinné prípady. Na to, že je to zbúchané na kolene celkovým obsahom okrem prestreleného záveru zaujalo aj pobavilo. Celkom aj zábavná aj zaujímavá, zápletka však nie moc vhodne vybraná s análnymi kolíkmi a reklamovaním homosexuálov ako najlepších ľudí na svete. Vzťahový partnerský problém celkom dobre zinscenovaný, herecky celkom fajn zvládnutý, ale mohlo to byť aj lepšie oveľa lepšie, "Kláru"  uvidíme v sexi spodnom prádle. Ten záver vbol až moc silený a prepísknutý. Z vtipných scén: U doktorky "A kde se to jako strká?" "...to ne.." "pán totiž preferuje pánskej šuplík..." ()

Dawe2

Vzhledem k místnímu hodnocení jdu výš, protože současných 37% mi přijde málo. Ano, místy je to trapné, celý příběh se točí kolem strkání dilatátoru do zadku ... Ale co, viděl jsem už větší kraviny. 50% zaokrouhlených nahoru. ()

PanJelen

Hodinu trvající tíseň. Při vkládání předmětu do řitního otvoru mi s hlavním hrdinou do zpěvu moc nebylo. Ach, synku, synku to jsi zvoral, že jsi tohle natočil a ne málo. ()

fafejt001

Jako   osvěta  zajít  na  vyšetření  dobrá . A  ta  metoda  léčebného  procesu  -  fakt  drsnééé .  Nedbal  zahrál  celkem  solidně . Dost  věrohodně . ()

Igy007

Budu tady asi za debila, přestože naprosto chápu všechny, které ten film naštval nebo dokonce urazil. Při vší té zvrácené ideologii už jsem taky na spoustu věcí pěkně nabroušená. Mně se ten film moc líbil, stejně jako většina ostatních Vejdělkových filmů. Je to zvláštní, že na mě tak funguje, protože jinak obvykle podobný typ filmů vlastně nesleduju. SPOILER : Měla jsem radost z happy endu. Všechno všecičko tam dobře dopadlo a já měla po shlédnutí lepší náladu než předtím. Ale jak říkám - naprosto chápu všechny, co na to nadávaj :-) ()