Bear Grylls a Ranveer: Souboj s divočinou

(relácia)
  • India Ranveer vs. Wild with Bear Grylls

Proklikejte se tímhle interaktivním speciálem a pomozte hvězdnému Ranveeru Singhovi a dobrodruhovi Bearu Gryllsovi s hledáním vzácné květiny v srbské divočině. (Netflix)

tnp101

Trochu bizár v tom smyslu, že cílovkou očividně není západní publikum. Na druhou stranu, jak je Ranveer na začátku trapný, postupně se z něj vyklubal docela milý člověk. Kde však tento film naprosto selhává je právě interaktivita. Zdálo se mi, jako kdyby byla do filmu zakomponována dodatečně. Voleb je naprosté minimum, jsou rozprostřeny nekonzistentně a mají minimální dopad na děj. Předchozí interaktivní filmy s Bearem Gryllsem bych neoznačil za nějaký zázrak, ale i tak byly o úroveň výš. Tohle selhává i v tom jediném, na čem záleželo. 40% ()

Ramanam

Takže vážení, ano, nejedná se o žádnou záležitost na bázi „přežij, nebo zemři!“, nebylo to jasné ihned? Jedná se o předem přesně naplánovou „výletovou pohádku“, kde nám každá „potíž“ ukáže naprosto základní poučení s klasickými pikantnostmi. S tím, že si diváci mohli sami průběh zvolit, toť vše. Pořad byl jasně směrován na mladší indické publikum, pro které musí být srbský les silnou exotikou. Kdo to je R. Singh a jeho žena Deepika Padukone u nás také nikdo moc neví. Viděl jsem prodlouženou verzi se všemi možnostmi. Za tři klasické hvězdy. ()

Ledkodlaq

Ranveer me od začátku neskutečně iritoval a jsem si jist, že jeho přítomnost podělala celou show. S někým jiným by to jistě byli mnohem lepší. Věc druhá, mě osobně nevyhovuje interaktivní provedení. ()

Hapretor

Ranveer je prostě blázen a ještě sympaťák ... občas utrousil i dobrý vtip ... však je pravda, že "interaktivita" skoro nula ... takže zábavnost ne-dobrá ... ()

rublik05

Poprask na safari mě docela bavil, Neprochladni! už o trochu méně, Souboj s divočinou je však už úplně někde jinde. Od začátku vše působí strašně uměle a nepřirozeně, už jen samotný příběh je ve své podstatě strašně přihlouplý, všichni účastníci se chovají nelogicky, dialogy jsou čisté utrpení. Ať je Ranveer sebevětší hvězda, tady působil jako totální dřevo, jeho výkon se rovnal těžkému ochotnictví a doteď je mi záhadou, proč se tam vlastně objevil, pokud teda tím důvodem nebude pouhopouhá sebepropagace nebo třeba menší kulturní obohacení, anebo naopak, proč se Bear Grylls účastnil této bollywoodské hrůzy. Absolutní propadák. Alespoň že ta příroda byla celkem pěkná. 1/10. ()

swenyx odpad!

No tak to byl neuvěřitelný souboj s divočinou, nemám slov, takovej garbage je k pohledání, furt tam ten Ind básní o nějaký ženský která vůbec nikoho nezajímá a ta "interaktivní" část se asi někam vypařila od posledních dílů. ()

Sharlis odpad!

Tazko povedat komu je to urcene. Myslel som, ze deckam, tak som to i dlho odkladal, ale Bear je proste bear, tak som to dneska odklikol, ze si potestujem i ten svoj bushcraft knowledge. No na detske publikum je tam docela dost fuck-ov a shit-ov od Ranveera, pre fanusikov survivalu toto asi fakt tazko, to fakt nie. No a interaktivita je minimalna, daval som len 3 volby za cely film, i to hodne fejkove. No a Ranveer mi za "moje spravne volby" dakoval asi 5x lol. Inak je to ocividne cele pripravene a hrane, kebyze to ma naucnu hodnotu, tak ano, ale nema. Je to fakt len tupe video jak dvaja typci idu lesom. Ziadny survival, ziadne moralne ponaucenia, nic, prazdne, totalne vakuum. ()

SJS odpad!

Jako skalní fanoušek Beara musím dát bohužel odpad. Byla bolest to vůbec dokoukat a málem jsem to před koncem vypnul. Dokoukal jsem pouze z jakési povinnosti. S přežitím to mělo pramálo společného, nekonečná objímačka a líbačka, prostě ubrečená limonáda. Chápu, že tu půjde asi o mezikulturní nepochopení, ale tohle prostě není pro mne. Jakýkoliv jiný díl s Bearem bych viděl klidně 1000x za sebou, jen ne prosím tohle už... ()

NinetyOne odpad!

Dostal jsem tip na interaktivní dokument na Netflixu. Beara Gryllse znám jen z memů, nikdy jsem s ním nic neviděl, ale vím, že celkově není špatný, asi má lepší tvorbu, než toto. Ale tohle bylo tak neuvěřitelně trapné, že jsem to v půlce musel vypnout a pak s nechutí dokoukat. Varováním pro mě měl být už ten CGI medvěd na samém začátku. Hledání mysteriózní květiny pomocí náhodné GPSky ležící někde na skále? Proboha, kdo je cílová skupina těchto dokumentů? Děti pod 10 let? To, že tam Srbsko (s krajinou velmi podobnou té naší) bylo vyobrazeno jako naprostá exotika někde v rovníkové Africe, mě tedy pobavilo. Když si představím, jak za Bearem a Ranveerem musí stát kameraman, chlápek s dronem a tunou baterek k němu, a někde opodál patrně dodávka s celým štábem, tak mě tedy nezbývá, než dát odpad. To nedávám skoro nikdy. ()