Machine Gun Kelly: Ružový život

• Česko Machine Gun Kelly: Můj růžový život (viac)

Film Machine Gun Kelly: Ružový život odhaľuje tvrdú realitu a tlaky na rockovú hviezdu pri tom, ako stúpa na vrchol. Tento dokument vás ponorí do života Machine Gun Kellyho tak, ako keby ste boli muchou na stene a pozorovali vznik albumu „Tickets to My Downfall" i životné momenty, ktoré viedli k jeho ďalšiernu štúdiovému albumu „Mainstream Sellout". Tento zákulisný pohľad do chaotického sveta jeho raketového úspechu vás zavedie ďalej ako na červený koberec, aby ste boli svedkami, ako Machine Gun Kelly zápasí s duševným zdravím, snaží sa prekonať traumu z detstva a zasvätiť svoj život tomu, aby bol dobrým otcom. Machine Gun Kelly: Ružový život je portrétom, ktorý vnesie chápavejší pohľad na veľmi kontroverznú postavu. (Disney+)

rublik05

Jméno Machine Gun Kelly jsem popré zaregistroval až po shlédnutí snímku The Dirt, kde si střihl jednu z hlavních rolí. Pak následovala chvíli pauza, jeho rapová kariéra jde dodnes zcela mimo mě, mou pozornost upoutal až svým pop-punkovým albem Tickets to my Downfall z roku 2020. Tehdy mě zaujala jeho náhlá změna stylu, zapříčiněná patrně účinkováním v již zmíněném snímku o kapele Mötley Crüe, a také kvalita alba jako taková, jelikož má vcelku líbivé písně a zaujalo mě i po instrumentální stránce. Nedávno stihl vydat další, žánrově podobně laděné album, dostává se mu hojné pozornosti médií, a to nejen díky jeho chytlavé hudbě, ale také díky jeho relativně novému vztahu s herečkou Megan Fox. Snímek stručně nastiňuje jeho mládí, začátky v rapové kariéře, rodinnou situaci, vzlety i pády, především se ale věnuje jeho pop-punkovému období, koncertům, vztahu s dcerou Casie a pochopitelně nastiňuje i soužití se snoubenkou Megan Fox, která ho dle dokumentu často všude doprovází. Dokument podle mě mohl být trochu kratší a lépe poskládaný, pro věrné fanoušky to ale určitě bude velice příjemné nahlédnutí do života jejich oblíbence, mě osobně nejvíce zaujaly zákulisní záběry z natáčení alb a záběry z různých koncertů. 7/10. ()

tnp101

Kdyby mi někdo po uplynutí prvních minut filmu řekl, že tomuhle debílkovi napařím čtyři hvězdy, měl bych ho za blázna. Chvílemi to totiž vypadalo, že to snad i vypnu a to se mi stává opravdu zřidka. Hlavní problém MGKho je fakt, že i když je to třicátník, jeho veřejná prezentace připomíná 16 letého rap-pop-punk pozérského Eminema / Kurta Cobaina. Realita je naštěstí / bohužel taková, že to není pozér. Příjde mi, že tento dokument je pro něj takovou ozdravnou alternativou návštěvy psychologa. Neříkám, že je mi ho líto a ani nezačnu poslouchat jeho hudbu, ale jako umělec a do jisté míry i jako člověk si uznání zaslouží. Jeho největším problémem je potřeba dělat ze sebe oběť, čehož se veřejná sociální sféra chytá ráda, ale upřímě, dokázal toho z komerčního hlediska mnohem víc než kdejaký dlouho hrající umělec (v rámci rocku obzvlášť). Dávám tomu deset let a bude všeobecně uznáván jako ikona punku (takové Limp Bizkit ve své době taky každý nenáviděl, i když tam to byla narozdíl od MGKho cílená póza Freda Dursta). Mimochodem fakt příjemně překvapila Megan Fox, těm dvěma fandím. 70% ()

hufnagel

Vôbec som nič nevedel o tomto spevákovi.Ale jedno je z dokumentu zrejmé,že závislosti sa ho držia,len v čase menia.Z drôg na alkohol,potom na cigarety a na koniec na workoholika.Ale tento biznis je sviňa a časom ho pravdepodobne dostane.Pritom smerovanie má správne,budúcnosť dcéry a manželka,len kde vziať na ne viac času? ()

Davies182

Nemůžu to sice označit za úplně konzistentní dokument, protože se v podstatě jedná o sled několika na sebe zdánlivě nenavazujících scének, ale i tak to má svoje obrovský kouzlo a dojemnou tečku. A Megan Fox. [Disney+] ()