Ďáblova hodina

• Veľká Británia The Devil's Hour

Lucy se probouzí každou noc přesně ve 3.33. V jejím životě už dlouho nic nedává smysl. Ale odpovědi leží někde na konci série brutálních vražd. (Prime Video)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (6)

3.33 (2022) (S01E01)

Kdy se stane, že vás takhle pohltí hned samotný úvod seriálu? Myšlenka, kolem níž se točí úvodní synopse, více než pozoruhodná a jako kolegové pode mnou se nemůžu ubránit pocitu, že se prozatím cítím jak v mé srdcovce jménem Dark. ()

Sametový králíček (2022) (S01E02)

Flashforwardy se pomaloučku sbližují se současností, atmoška ještě víc houstne a paranoia v duších těch, co ji nemají úplně v pořádku, nabírá na zběsilých otáčkách. Zatim skutečná spokojenost! ()

Čajkovskij (2022) (S01E03)

Člověk si zprvu říká, proč se to sakra jmenuje zrovna Čajkovskij a pak přijde explanace, co tomu už tak vytříbenému seroši nasadí zlatou korunku. Sice se tu pořád vysvětluje jen ryze po kouskách, já to ale zkrátka žeru. ()

Po bouři (2022) (S01E04)

Na scénu přichází i hutná akce a především už poměrně jasné napojení na dění z budoucnosti, co se snad opravdu srozumitelně spojí ve dvou zbývajících dílech. Je to pecka, ale otázek ve vzduchu visí stále dost. ()

Osudová láska (2022) (S01E06)

Jestli si někdo stěžoval na komplikovanost u německého Darku, tady bude přímo odpálen. Snaha o explanaci všeho předešlého dění se dostaví, u mě ale stále zůstal ve vzduchu přehršel otázek, na který mile rád dohledám odpovědi v další sérii. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD