Ďáblova hodina - Série 1 (2022) (séria)

Osudová láska (S01E06)

(epizóda)
  • Veľká Británia Amor Fati

S podezřelým ve vazbě jsou odpovědi na životní záhady Lucy na dosah. (Prime Video)

kenkaku

Oceňuji, když seriál (přestože se neukončil u jedné řady) naservíroval odpovědi a řadu celkem slušně uzavřel. Moc se mi líbila ta snaha o vysvětlení čeho jen šlo (jen celkem blbě jsem nesl to “pamatování si nějakých 60 let událostí”, ale budiž). Zároveň celkem jasně vyplavala zbytečnost některých aspektů seriálu (ty jakože duchařské vsuvky). Bez nich by vše fungovalo úplně stejně. ()

LachtanShows

Jestli si někdo stěžoval na komplikovanost u německého Darku, tady bude přímo odpálen. Snaha o explanaci všeho předešlého dění se dostaví, u mě ale stále zůstal ve vzduchu přehršel otázek, na který mile rád dohledám odpovědi v další sérii. ()

Anderton

To najlepšie nakoniec. Nie je už čas na žiadnu vatu, celá záverečná epizóda je jedna veľká hodinová vysvetľovačka. A že je čo vysvetľovať. Všetko do seba elegantne zapadlo a všetko nám vysvetľuje tá najzaujímavejšia postava celej série. Pochopiteľne ide predovšetkým o retrospektívy, pri ktorých sa ale dozvedáme veľa aj o Lucy a dozvieme sa, prečo sa budí každé ráno o 3:33. Nerozumiem ale, prečo nerobí napríklad v pekárni, to by už nemusela ísť zase vystrašená naspäť do postele. ()