Anderton

Kombinácia klasickej britskej krimi reznutá sociálnou drámou, ale ešte viac reznutá mindfuck zápletkou s atmosférou ako z Dark. Čo z toho vylezie, sa nedá predpovedať, ale je jasné, že už pilotná epizóda a špeciálne záverečná scéna všetko tak zamotala, že tu bude zrejme komplikovanejšie než by jeden čakal. Ústredná hrdinka je skvele obsadená, s tým dieťaťom to zatiaľ tak creepy nie je, ale možno ide iba o začiatok a malý sa ešte vyfarbí. ()

LachtanShows

Kdy se stane, že vás takhle pohltí hned samotný úvod seriálu? Myšlenka, kolem níž se točí úvodní synopse, více než pozoruhodná a jako kolegové pode mnou se nemůžu ubránit pocitu, že se prozatím cítím jak v mé srdcovce jménem Dark. ()

warrenur

Je tu celkom slusne navodzovany dojem mysterky a chlapca by som teda nechcel stretnut s tym prazdnym pohladom kdesi necakane. :) Tie deti v hororoch, co? :) Napriek tomu na mna obcas tento britsky kusok posobi trochu prvoplanovo a lacno, zvlast casti spojene s "dej vu". Rozhodne vsak nadpriemer. Uvidim, co dalsie casti. Kazdopadne Jessicu Raine som uz videl v mnohych serialov a je to Pani herecka. 65% ()

kenkaku

Sice mě ze začátku rozčilovalo to skákání mezi třemi linkami (a ještě do toho ty sny - nebo co), ale protože epizoda velice rychle linky propojila, udrželo to můj zájem a zanechalo dobrý dojem. Uvidíme kam se to bude směřovat (jestli spíš do krimi nebo duchařiny). ()