Ďáblova hodina - Série 1 (2022) (séria)

Sametový králíček (S01E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia The Velveteen Rabbit

Lucy vyšetřuje zvláštní spojení mezi fantaziemi svého syna a novými sousedy, aniž by si byla vědoma toho, že si ji vzal na mušku nebezpečný zločinec. (Prime Video)

kenkaku

Atmosféru si to sice drží, ale vleče se to víc než bych si přál. Minule se do děje vkládány dva případy a teď tak nějak prd. Je to znát a celkem mi vytáčí laciné idiocie (telefon nechaný v autě). Také mě štvou ty náznaky “něčeho” (silueta v místnosti) se kterými se nepracuje. Pokud to takhle z kopce půjde dál, příště dám podprůměr. ()

warrenur

Myslim, ze pre vnimaveho divaka uz je jasne, kam pribeh a linie cielia. Uvidime, ako sa k tomu dopracujeme, ale zdrziavacka s pracou policie a i slusnost a uprimnost "sedivaka" v putach davaju jasne naznaky. Jessica Raine ako starostliva a znepokojena mamina, ktora je vsak zatial vo faze "popierania", je uveritelna, hoci obcas iritujuca. :) Stale nadpriemer, ale nevidim zatial vzostupnu tendenciu. ()

Anderton

Viac sa zameriavame na prácu polície, ale čaká nás aj zopár takmer hororových okamžikov. Pričom mám pocit, že v jednom zábere sme zahliadli aj niečo nadprirodzené, respektíve to, čo vidí synáčik. Rozhovory s tajomným páchateľom nás z reality ale vytrhávajú ešte viac, chlapík totiž Lucy, a divákom, naznačuje, odkiaľ môže vietor fúkať. ()

LachtanShows

Flashforwardy se pomaloučku sbližují se současností, atmoška ještě víc houstne a paranoia v duších těch, co ji nemají úplně v pořádku, nabírá na zběsilých otáčkách. Zatim skutečná spokojenost! ()