Ďáblova hodina - Série 1 (2022) (séria)

Čajkovskij (S01E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Tchaikovsky

Lucy se ocitá uprostřed policejního vyšetřování. Její noční můry, z nichž se probouzí, ji odhalí podivnou informaci, která ji a DI Dhillona přivede ke strašlivému objevu. (Prime Video)

warrenur

Ok, konecne cast, co ma zahackla a drzala. Slusna praca s naznakmi a mysteriom okolo. Ale hlavne, peknych par call-back-ov - odkazov, ktore sa ku knocu epizody vysvetluju. Velmi slusne. Uroven serialu znatelne stupla. ()

Anderton

Značnú časť stopáže vyplňujú hororové scény, dočkáme sa aj dvoch slušných ľakačiek, i keď ešte nevieme, nakoľko boli samoúčelné, alebo boli tieto vízie Lucy nevyhnutné presne v takomto prevedení. Trochu to pôsobí ako aj Shyamalana či Wana. Nakoniec sa ale dostaneme aj k posunom v deji, lepšie povedané vo vyšetrovaní a dostaneme sa na zaujímavé miesta. Viac toho povie aj Capaldiho postava, ale nie príliš. ()

LachtanShows

Člověk si zprvu říká, proč se to sakra jmenuje zrovna Čajkovskij a pak přijde explanace, co tomu už tak vytříbenému seroši nasadí zlatou korunku. Sice se tu pořád vysvětluje jen ryze po kouskách, já to ale zkrátka žeru. ()

kenkaku

Začínám mít pocit, že ty duchařské výjevy jsou jen tak do počtu, aby se nafoukl čas. Děj totiž vůbec nijak s tématem nepracuje a nerozvíjí ho. Do toho se pak (opět náhodně) vkládá detektivní linka (v té seriál funguje perfektně). Přestává to být zajímavé a začínám řešit kraviny (proč jako musela začít kouřit?). Tohle moc dlouho při zachování tohohle konceptu nevydržím. ()