Keď sa doktorka Rose Coterová stane svedkom zvláštnej traumatickej udalosti, jedného zo svojich pacientov, začne zažívať  nevysvetliteľné príhody. Jej život ovládne zdrvujúci teror a aby prežila, musí sa postaviť svojej znepokojujúcej minulosti. Je to jediný spôsob, ako uniknúť tejto desivej realite. (CinemArt SK)

ZuzuB9

keď som videla pred časom ukážku na film Úsmev, mala som zimomriavky, resp. husiu kožu. z toho dôvodu som chcela zhliadnuť tento film. Mala som dobrý pocit, že by mohlo mať ten správny efekt. Zimomriavky prišli zopár krát, aj počas filmu, keď sa Rose stretla s neznámou entitou. no nebolo to až tak často... od novodobého filmu však očakávam, že príde nejaký zvrat, ktorý nečakám... napr. keď prišla na oslavu a chlapec si začal odbaľovať darček, som si povedala, bude to Fúzik...nejako som to na základe skúsenosti predvídala... očakávaný bol aj záver... občas by mohli tvorcovia prekvapiť, že ostaneme v šoku so slovami, že ale toto sme nečakali.. ()

Shadyllady

Ackoliv jsem ocekavala jiny konec, presto si film zaslouzi 5 hvezd. Nejen husta atmosfera s pokud mozno minimem lekacek, coz na hororech ocenuji. Neprijemna a zneklidnujici "hudba" provazejici cely film. Ale hlavne zoufalstvi hlavni postavy, jeji pocity, kdy nevi, co je jeste realita a co ne. Za me super, urcite stoji za zkouknuti. Jen bych ale dodala, ze ja film videla bez traileru predem.  Myslim, ze trailer to kazi, protoze je v nem ukazano vic, nez by bylo treba. ()

Rupmen

Dost povedený horor, kde všechny filmové složky fungují, a kde se postavy nechovají jako zoufalí bezmozkové. Úsměv, když na to přijde, stejně jako třeba cirkusový klaun, dokáže docela efektivně děsit. Možná je to ale hlavně o traumatech, které lidé způsobují - spíše neuvědoměle než nevinně - svým nejbližším, nejčastěji dětem. Snímek by mohl být snad o něco kratší a svižnější, Parker Finn je ale určitě talentovaný tvůrce a těším se na jeho další film. ()

Langos

S kamarádama jsme si řekli, že si celou noc budeme pouštět nějaký horory a zrovna nám tenhle film padl nějak do oka a pustili jsme si ho. No háček byl v tom, že to bylo ve 4 ráno a už jsme byly dávno vyděšený Sinistrem a různýma jinýma hororama (hlavně Sharktopusem) , ale to co si teprve pustíme za horor, nikdo z nás nečekal. Film je sakra hodně děsivej, nebo jakoby on není děsivý, ale lekaček je tam nasekáno jak sekaný v rajský omáčce. Největší ticho a BUM! Film jsme dokoukali celý a bylo to teda něco. Na tu noc asi nikdy nezapomenu. Horor Smile je fakt pořádnej horor na takovýhle přespávačky s kamarády. Umí vyděsit a celkem překvapit. Pořád je to povedená filmařina, která má krásný záběry na krajinu a najednou se ocitnete v hnusným temnotným domě úplně vyděšenej a vůbec netušíte co vás ještě čeká za hnus. Hodnocení filmu je za mě underrated a zasloužilo by si nejspíš alespoň o těch 10% víc, ale to je jen taková vsuvka. Zasloužený 4 hvězdy a asi si to už nikdy nepustím :D ()

mp5991

Rozhodně jeden z lepších hororů, co jsem měl tu čest vidět. Nepřichází sice s ničím zásadně novým a asi i proto je občas možná trochu víc předvídatelný než by bylo žádoucí, což se asi snaží kompenzovat možná místy až moc častými přeskoky mezi halucinacemi a realitou. Nicméně s atmosférou pracuje slušně a třeba ocenit, že hlavní postava působí docela uvěřitelně. Je tu pořád dost prostoru pro zlepšení, ale za zhlédnutí určitě stojí. ()

jakubkoo

Konečne po dlhom čase nejaký lepší horor na ktorý sa dalo pozerať, celkom napínavé a miestami strašidelné s pochmúrnou atmosférou. Síce hlavná postava mi niekedy liezla na nervy a niektoré scény s úsmevom (hlavne tá posledná) sa dali vyšperkovať do väčšieho psycha aby bola atmosféra úplne šialená ale 5 hviezd za to že som sa konečne dočkal niečoho aspoň trochu strašidelného. Inak by bolo hodnotenie 4* ()

Thane

Úsměv měl velmi pěknou kampaň ale i tak jsem o toho zas tolik neočekával. Přece jen to vypadalo úplně genericky se zajímavým trademarkem na kterym to celý stavěj. Ve zkratce je to nejlepší horor od Sinisteru a prvního V zajetí démonů. Celý je to moc pěkně vystavený propracovaný s vývojem. Hlavni hrdince človek fandi a přitom se o ní dozví víc než v mnoha i nehororových filmech. Řemeslo je vidět na první dobrou. Hodně se to tu srovnáná s It follows ale já tam viděl spíš inspiraci Kruhem a Sinisterem (zvuk-fakt ne hudba) a to rozhodně myslim v tom dobrym. I když tam je místy brutalita značná tak se jí neplýtvá a neni bezúčelná. Jediný co mě trochu zklamalo byl konec. Měl jsem v hlavě dva konce jak by to mohlo dopadnout a doufal jsem v třetí. To se bohužel nestalo. Jinak už samotná myšlenka jak se s tím snažila poradit mi přišla zajímavá a podnětná a zapadla do celého filmu. Přináší víc myšlenek než většina filmů což je u čistokrevnýho hororu skoro zázrak. Byl jsem nadšen. ()

janececek

S pocity jsem tak nějak na pomezí, film se nese ve znamení nepříjemné atmosféry, hlavní aktérka hraje přesvědčivě, ale ten konec tomu zase ubral. Poslední dvě minuty totiž byly opět na hranici, nevěděl jsem, jestli se mám bát nebo smát, a to je u hororu prostě špatně! Nechápu, co mají dnešní tvůrci se všema těma rádoby karikaturama, kde to viděli? Vždycky mi to shodí celkovej dojem, přitom to mohla být docela slušná duchařina. Měli si raději pohrát s psychologií a fantazií diváka, než ukazovat nějaký animovaný bubáky. 65 % ()

Mr.HahaHihi

Jsem v šoku. Čekal jsem spíš taškařic ve stylu Vadí nevadí a vono to má blíž k Neutečeš. Úvod skvělý, hned mě to chytlo a následné pomalé sledování psychického rozkladu hlavní hrdinky mě bavilo. Zase jednou řádný plnotučný horor, žádná spotřebka. ()

Kloboucek75

Film nehodnotím páč jsem film neviděl , jen mě zaráží že žádné tv ještě neběžel , ani nevyšel  na DVD. Takže film není s CZ dabingem na internetu . ()

frenn

Někomu se zjevují velmi znepokojující věci a nikomu to neřekne. Po půlce filmu se rozhodne, že by se možná mohl zmínit a nikdo mu to samozřejmě nevěří. Naštěstí se najde aspoň jeden blázen. Ale rozumím těm skeptikům, já sama často nevěděla, na čem jsem.. ()

drkaldj

Popravdě jsem trochu zklamaný. I když jsou tam pěkné a celkem strašidelné sekvence, film s nimi podle mě nedokáže tak dobře pracovat, navíc je jich relativně pomálu. Herecky žádné velké výkony, navíc úsměvy některých (terapeutka) byly vyloženě úsměvné (v tom horším smyslu). Hlavní hrdinka mi byla spíš nepříjemná a tak jsem se ani nedokázal vžít do děje. A když je řeč o ději, ten je sice relativně v pohodě, zato až mimořádně předvídatelný. Velká díra v příběhu je ta až neuvěřitelná stupidita postav, když nevidí zjevnou spojitost obětí. Konec je kapitola sama o sobě, kdy jsem nechápal absolutně nic (proč za ní leze do baráku, když ví co se stane!! Proč neodejde když vidí, že se to začíná dít, nebo se jí alespoň nepokusí pomoct??). Kraťas mě navnadil, ale toto zklamalo. ()

farinelli77

Tomu se říká podvod. Dvě hodiny se to tváří jako něco víc než obyčejný horor... Už jsem si liboval, že je to povedený hororový thriller... A vono houby! Buď někdo poslední stránku scénáře polil kafem, nebo f.cked nevim! ()

Migiiiii

Po dlouhý dobe koukatelny horor na netflixu ❤️ Melo to napeti, postupně to graduje, misty dobry lekacky a konec ten je taky .... jo kouknete sami 😂😂😂😱😱😱 ()

Murlock77 odpad!

Obsahuje spoilery, ale stejně se na to radši nedivejte. Viděli jste Truth or dare? Jestli ne, tak po tomhle už jo. Bylo to strašný. Nuda, nuda, šeď. Taková nuda, že po 20 minutách filmu jsem začal na jůtubu sjíždět best of Soudkyně Barbara a po třičtvrtě hodině jsem si ho chtěl z nudy vyhonit. Hlavní postava je ovšem tak hnusná, že mi v něm ani nebrnklo, tak jsem to dokoukal. Tenhle film je jako Starobrno. Nechutná chcánka, se kterou si nedal nikdo žádnou práci, člověku je špatně z toho, jak moc je to debilní, ale stejně si to svoje fanoušky najde. Trošku mě pobavila mrtvá kočka darem, to dám svojí ex, až se bude jednou vdávat. Když to vezmeme kolem a kolem, příjemnější než vidět tohle je kolonoskopie, nakopání do koulí i desetihodinovej projev Okamury ve sněmovně. Debilní rozhovor debilní hlavní hrdinky s její debilní zombie matkou vytvořil naprosto debilní konec, čímž bylo tomuto debilnímu filmu učiněno za dost. Až budou chtít tvůrci zas něco vykrádat, doporučil bych jim nějakej nonstop obchod, protože to rozhodně bude menší průser než tohle. Upřímně doufám, že jestli uvidím něco dalšího od tvůrců, bude to článek o konci jejich filmařský kariéry, ale nemohl jsem si nevšimnout, že se připravuje dvojka. Oni se prostě chystají vykrást vykradačskej film. Přeju jim, ať se jim zlomí klapka. ()