Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc. Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži? (Magic Box)

NinetyOne

To neni poprvý, co trailer vypadá líp, než samotnej film. Takovej potenciál a tak zahozenej. Se žánrem komedie to nemá vůbec nic společnýho, dobrodružný to taky není. Je to nemastný a neslaný, nicméně opět to zachraňuje zvučný trio. Za scénář samotní herci nemůžou, odehráli to hezky, ale šlo to natočit daleko, daleko líp. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál nahlas, ale dávám jednu hvězdu za Terezu a druhou za milej konec. ()

5tipes

Velmi slabý a trapný film s hezkou přírodou a hezkou hlavní představitelkou. Prachař opět příšerný, nechápu, jak se tady ten člověk může živit herectvím.. no, herectvím :D. Ale takových chudáků, co nesou břímě rodinného klanu je u nás více. Naopak třeba střih (a to i díky nápadité kameře) dělá z těch těžkopádných obrazů a nedramatických situací alespoň sledovatelnou záležitost a udrží diváka v jakés takés dobrodružné náladě. Neurazí ani obsazení celé řady známých a respektovaných herců, kteří diváka v epizodních rolích potěší. ()

hlad01

Výborný námět s výbornými herci a potenciálem byl totálně pokažen. Tolik nelogičností a filmových chyb bylo až příliš. ()

Redyx1

No něco tak trapného a nudného už tady dlouho nebylo.Naprosto ostudný příběh o ničem,kdy se člověk těší až se to rozjede a bude se moct zasmát a ono nic nepřichází.Nechápu dobré herce,které jinak uznávám,že se tohoto paskvilu rozhodli zůčastnit.Ale peníze asi nesmrdí.. ()

etanol odpad!

Člověku se celou dobu v kině honí hlavou, co je na tom nejstrašnější - herecký výkon Terezy Ramba? Sokola? Scénář? Nebo celkově celý film? ()

ARIS

Tenhle příběh má dost problémů ale ten nejhorší problém je, obsadit jednoho z nejznámějších svůdců žen v naší zemi - Prachaře do role nesmělého panice. Celý problém je v tom, že pan režisér byl podělaný, že na to nikdo do kina nepůjde a tak tam nacpal všechny slavný jména, která se mu podařilo sehnat i když se na tu roli typově nehodí! Už existuje jen jedna horší alternativa a tou je dát tu roli mladýmu Brzobohatýmu ale na to naštěstí pan režisér nepřišel. Ještě, že tak.  Když se připravoval film Vetřelec, dost se o tom v Hollywodu mluvilo a tak režisérovi Scottovi volali známí herci, že by měli zájem o hlavní roli a že by šli i s honorářem dost dolů, protože věděli, že díky popularitě se jim ty peníze vrátí jinde. Jenže Ridley Scott měl představu, že by Vetřelce měla porazit žena!  Všichni mu říkali, že je blázen. Žena Vetřelce nemůže přece porazit! Producent mu řekl, že by tam chtěl Paula Newmana ale že mu dá volnou ruku. Ale když to podělá, že už si v Hollywodu neškrtne! Nakonec ve výběru zůstaly jen dvě jména. Slavný Newman, který se tam ale typově nehodil a celkem neznámá herečka Weaverová, která se tam ale režisérovi hodila perfektně! Den před rozhodnutím Ridley Scott celou noc nespal. Pak se rozhodl, že nebude riskovat kariéru a dá to Newmanovi. Když šel ke stolku s telefonem, ve dveřích se objevila jeho žena v noční košili a ptá se ho komu bude volat. Odpověděl, že Newmanovi. Jeho žena si ho prohlédla a povídá. "Tak takového tě neznám. Uvědom si, že režisér, kterej nemá pořádný koule, nikdy neudělá pořádnej film." Pak se otočila a šla si zase lehnout. Ridley Scoțt ještě chvíli o jejích slovech přemýšlel a pak šel a zavolal Siqourney Weaver, že ta role je její.  A to je to, co tomu filmu chybí! Režisér, kterej by byl ochoten riskovat i svou kariéru a obsadit do toho filmu i úplně neznámého herce, který by se ale na tu roli typově ideálně hodil. Anebo je taky možné, že pan režisér nemá tak skvělou ženu jako Ridley Scott.  Jenže režisér by měl riskovat a obsadit tam takového herce, který se tam ideálně hodí. ()

Marcimor

Dobrodružnou komedií bych film necharakterizoval, na to tam bylo příliš málo dobrodružství a tak často jsem se také nesmál. Spíš je to film o hledání sebe sama, místě v životě a obecně touze po štěstí. Což neznamená, že jsem se nebavil. Ba spíše naopak - pohodový film, který mi v kině velmi rychle utekl. 65%. ()

Woodman

Zašel jsem spolu s mými vrstevníky, po dlouhé debatě na co to vlastně půjdeme a stalo se to co jsem čekal. Film obsahuje hezké záběry, avšak příběh se mi nelíbil a celkově o ničem, lehce podprůměrnými česky snímek. ()

Lucy39

Jednoduché, přímé, české, rodinné, i pro děti, blblé -ale milé, no a co ?? viděla jsem x horších komedošek a tohle pobavilo už kvůli horám, splavům a medvědovi :-) ()

Cacorka_eliz

Michal Samir zatím za všechny ty roky neukázal, že by něco uměl. Že by měl smysl pro invenci, drama, emoce. Podobné je to i v tomto filmu. To, co zřejmě mělo být vtipné, člověka nepobaví. To, co by mělo být napínavé, je vyložené trapné. A to, co by mělo dojmout či potěšit se rozptýlí v nudnou páru. Hudba je tady naprosto příšerná, bez jakéhokoliv nápadu, či kompozice. Kdyby tento film z disku někdo "omylem" smazal, vůbec nic by se nestalo. Nedosahuje ani průměrnosti, jako třeba minisérie Iveta, která má alespoň nějakou dramaticky nosnou linku. ()

JetFly

Romantická komedie, co není vtipná, spíš se jedná o rodinný tv film s jednoduchým příběhem. Jediné pozitivum filmu je Tereza Ramba, která ve filmu vypadá opravdu skvěle a i její herecký výkon je ze všech aktérů nejvýraznější. ()

gramofonix

1 * za prírodu. Scenár zúfalý, a pevne verím, že sa nenájdu magori, ktorí si budú myslieť, že je medveď prítulný ako bolo ukázané vo filme, ale presvedčený o tom nie som. A keď sa nájdu tak good luck. ()

1234Horymir

Hvězdička za Vysoké Tatry a hvězdička zato, že vím, že ti herci něco umí. Jinak je to další z řady velmi rychle zapomenutelných filmů. Ani nemá smysl jednotlivé větve příběhu rozebírat. Pro ty, kdo film neviděli - nepochybujte o tom, že nejvtipnější je trailer k filmu. ()