Pád do temnôt

• Česko Propad do temnot (viac)

Pomstychtivý duch ženy, která byla v roce 1800 lynčována v malém americkém městě, se vrací. Když byl Kyle (Chaney Kley) ještě chlapec, pokusil se ho duch zabít. Teď je z chlapce dospělý muž a celé městečko si o něm myslí, že je blázen. Jedině jeho kamarádka z dětství Caitlin a její mladší bráška vědí svoje. A jsou to právě oni, kterým hrozí největší nebezpečí. Přízrak mrtvé ženy v porcelánové masce je zpátky a Kyle musí čelit své minulosti. Americko-australský film natočil Jonathan Liebesman. (oficiálny text distribútora)

Haymar

Dost rozporuplný film: dobrý nápad, povedený záporák(-čka), slušná atmosféra, příjemná stopáž... VS. příšerní herci, nelogický scénář, nehorázně zpatlaný konec... Inu jak říkám - hrozně rozporuplný film! ()

Warhorr

Jedna z postarších duchařin. Kdo má rád zoubkové víly a chtěl by trošku postrašit dětičky, které Vás už doma kvůli covidu serou, tak je to vynikajíci volba. Zoubková víla totiž není jen obyčejná víla ale pěkně hnusná svině. ()

Teardown

Tohle nepotkalo žánr horor ani z rychlíku. Moderní spatlanina efektů, nesmyslů a nudy, podobající se "megahitu" Boogeymann, který taktéž balancuje na hranici totálního odpadu, mě pomalu ale jistě dovedl do stavu hlubokého spánku. Fuj! ()

Rockerman

Verbal měl pravdu! O mnoho lepší, než letošní Zhasni a zemřeš! O vykrádání bych však nemluvil, podobnost tématu je "čistě náhodná". Zážitek z filmu mi kazil jen dabing, být to v originálním znění s titulky, možná že bych šel i na pět hvězd. ()

Rathalos

No nahodou,tento horor sa mi pacil,je to napinave,tajomne i akcne,zubkova vila bola odstrasujuca,keby som ju stretol v noci,tak sa poseriem od strachu,zabavil som sa nadmieru...:-) ()

foundation

Som sam prekvapeny do akej miery ma to bavilo. Na svedomi to ma urcite ten ,da sa povedat originalny pribeh / Zubna Vila ako obluda s porcelanovym ksichtom to je dooost dobre /, celkovo dobra sledovanost pocas celej jazdy / a hlavne zo zaciatku to bolo az neumerne dobre :)/a sympaticka minutaz vdaka ktorej sa to cele nesnazi zbytocne sa natahovat tam kde uz vazne nie je treba. Jednohubka, ale pre mna stravitelna lepsie ako som si myslel. ()

helraiser

Tak tenhle horůrek když jsem si ho kdysi pustil tak se mi líbil, no, ALE KDYŽ JSEM SI HO PUSTIL NYNÍ TAK MUSÍM KONSTATOVAT, ŽE SE NEJEDNÁ O ŽÁDNEJ ZÁZRAK. V podstatě podprůměrnej horor vyprávějící o zoubkové víle, která se mstí za svoji smrt, každej kdo se jí podívá do tváře to má spočitaný. No místy to má i atmosféru, ale ztvárnění bubáka je opravdu strašné a triky jak by smet takže nechápu jak se mi to mohlo kdysi líbit. No, ale na jedno zkouknutí dobrý, někomu se to samozřejmě může líbit, ale já se mezi ně už nepočitám. ()

Pekisan

Nie je elektrina, sotva svieti nudzove osvetlenie, ale...vytah ide. Staci stlacit a privolat. Fairy tale. Vydareny zaciatok dokonale zabil koniec, kde som sa uz len s chuti smial. Viac som sa nasmail uz len na Wwolverinovy a jeho variacii na tema jezko. ()

Zombo

Vypravěčův úvod dokázal celkem obstojně navnadit, ale popravdě řečeno, jak může zaujmout "horor" o zubní víle s porcelánovou maskou, co se mstí a vraždí ve tmě? Některé momenty (např. na policejní stanici) nebyly nejhorší, avšak i to nejlepší zpracování by si, s prominutím, rozbíjelo držku o patetický příběh. A hláška "stay in the light" se mi víc líbila v alespoň béčkovém scífku Pitch Black. ()

Gardenboy

Videl som, bol som sklamaný. Ukážka vyzerala slušne, Úvod do filmu tiež ale ako to išlo a išlo, tak to viac blblo, blbo, hlúplo, hlúplo a pri finále som sa až hanbil, že som takú kravinu požičal, lebo to so mnou pozerali ešte aj segra s mamou a tie sa smiali ()

JohnZ87

Tak tohle se nepovedlo. Tenhle film je tak obyčejný až hrůza. Celou dobu čekáte, že se ten létající kus hadru s maskou vyklube v něco alepoň trochu inteligentního, bohužel ale marně. Film celou dobu působí, že se rozjíždí a bude gradovat v něco většího, ale pro mě to zůstalo jen u rozjezdu a na konci se ještě navíc prudce duplo na brzdu. Škoda, zoufale nevyužitý potenciál, který námět nabízel. 35% ()

Zombiepod

Kvalitná hororová atmosféra od začiatku rozbieha veľmi dobre vyzerajúci film, v podstate nekrvák, čo je v dnešných časoch už viac-menej rarita. Po prvej polhodine však už začíname tušiť ako sa to celé skončí, a presne tak to aj začne odrapotávať klasickú osnovu moderných hororov, ktorá miesto toho, aby naháňala strach, už pôsobí až príliš akčne a občas aj zábavne. Najmä záverečný firepunch do ksichtu oblude, oh yeah. Sklamalo ma, že aj keď to celé nebolo v žiadnom prípade zlé, filmu chýbalo viacej atmosféry, ktorá by pocity nyktofóbie prenášala na diváka. A navyše, pri záverečnej scéne som mal pocit že v strižni si chceli pravdepodobne ožratí tvorcovia z diváka vystreliť. ()

Knor

Rozjezd byl skvělej, ale dál jen nuda a utrpení. Zoubková víla je dobrý strašidlo, ale neutáhne to chudák celý sama. ()

Prepad série do temnôt?

Prepad série do temnôt?

25.05.2005

O tom, že štúdio New Line Cinema chystá prequel k úspešnému hororu TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU (ktorý vychádzal z rovnomennej snímky z r. 1974), sme už informovali. Okrem klasickej zápletky … (viac)