Willow, legendárny čarodejník sa vracia v novom seriáli zasadenom o veľa rokov neskôr po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom filme. Vedie skupinu nevšedných hrdinov na nebezpečnej záchrannej výprave svetom, ktorý prekonáva ich najdivokejšie predstavy. (Disney+)

Recenzie používateľa Stingray k tomuto seriálu (6)

Bitva u obětního beránka (2022) (E03)

Na to co se v téhle epizodě všechno stane je to pozoruhodně slabě podaný..a ta paní v džínách tam byla proč? ()

Šepoty Nokmaru (2022) (E04)

Tak teď už jen můžu doufat, že se to přepne do nějakýho obýváku v současnosti, kde partička hraje DrD na téma Willow..jinak nechápu proč se postavy chovají, tak jak se chovají, furt někam odchází a občas mluví jako v 21.století a ne jako ve fantasy světě..a Willow je NPC. Pokud ne, tak je to utrpení.. ()

Divoles (2022) (E05) odpad!

Na co to sakra koukám? Je to parodie? Nebo nějaká “meta” věc? Ta pidižvice měla metalový tričko? Ta hudba? Wtf ? Teenage romance melodrama episoda.To dokoukám jen s velkym sebezapřenim, abych zjistil co to má znamenat..edit a to sem uplně zapoměl na ten plamenomet!!!! ()

Väzni zo Skelinu (2022) (E06)

První “jakžtakž” episoda. Ale stále nemám žádný vztah ani k jedný postavě a některý mě i vyloženě serou! Chudák Princ celou dobu jen někde sedí na zadku ( a ten na začátku vypadal jako zábavná postava). A obávám se v poslední episodě nějakýho “deepfake” Madmartigana ( něco ve stylu Lukea v Mandalorianovi) . Někde jsem slyšel, že to je TikTok storytelling..hromada nesouvislejch na sebe nenavazujících scének a linek s měnící se barvou pozadí..současný generaci diváků to prej vyhovuje. Můžou si u toho mydlit do telefonu a o nic podstatnýho nepřijdou! Já teda trpim. Scénaristka je ta samá co zprasila Obiho..tak ten “rukopis” je znát. ()

Za zlomeným morom (2023) (E07) odpad!

Co tohle zas bylo??? Tady někdo sestříhal tři episody do jedný? Princ a princezna sjetý žlutou vodou se balej navzájem a vedou neuvěřitelně stupidní hovory..Elora je zrzavá a nosí džísku a nikdo to neřeší! Týpek je náhle čaroděj, holky si to rozdávaj mečema na růžovym pozadí..Willow tvrdí, že musí šetřit magií a řežou do sebe s Elorou bleskama hlava nehlava…všichni slyšej hlasy a maj vize ( dokonce o tom, že nejsou sexy!!!!) a ty hrůzný hovory co mezi sebou vedou!!! Asi to mělo bejt OSUDOVÝ a EPICKÝ, ale normálně sem se chytal za hlavu nad tou hromadou klišé!! Celou dobu sem se modlil ( pozor spoiler) ať sou sjetý a celá episoda sem jim zdá! A vono ne!!!! A nesmim zapomenout na ten šílenej soundtrack..očekávám, že u posledního dílu mi vybouchne hlava!!! Tvůrci brali hoodně moc drog. ()

Deti Wyrma (2023) (E08) odpad!

Co tohle zas bylo II. Tohle někdo natočil, sestříhal, dal do mixéru a pustil ven. Spoilerovej komentář, ale to je asi fuk u týhle slátaniny. Wtf??? To shledání? Na první pohled věděly, že je ovládnutej? Jak? Jak princeznu napadlo, že tu břečku ( co ani nechci vědět odkud teče..) pil ? Ty steašný bláboly nad útesem.. odkud ten frajer zná ty zaklínadla? Sledovat kdo kde zrovna je, je nadlidskej úkol. Souboje jsou děsivý ( zvlášť ten “bleskovej” je supertrapnej) Postavy náhle umí věci co neuměly. Všechny scény vypadají, jako by je někdo o kus zkrátil. Dialogy uplně šílený a ten KONEC zas s tou hudbou!!! Pokud bude, tak druhou řadu nedám!!! ()