Willow sa zúfalo snaží uniknúť Gejls a tak vedie skupinu do Divolesa, nepredvídateľného, začarovaného lesa, ktorý je domovom neslávne známych Kostilamov. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Jediná možnosť ako by maša Gender partička mohla utiecť svojím prenasledovateľom je ukryť sa v Divolese o ktorom kolujú strašné povery. Partička padá do zajatia z ktorého sa nakoniec stane celkom dobré spojenectvo proti chlpatým trollom. Prevedenie: Akčný začiatok vystriedala vzťahová hra v začarovanom lese. Keď sme si konečne ujasnili kto kope za ktorý team môžeme sa venovať ľúbostným vzťahom. Mohlo to skončiť ako pekné lesbické béčkové porno namiesto toho tu máme nezmyselný pád trollov. Ale na druhej strane toto je po dlhej dobe časť ktorá nie je pritiahnutá za vlasy. 29% ()

Tony.cs

Nezlobte se na mě, ale hudba, režie a scénář... Totálně mimo. Willow byl krásný film, který si vždycky rád pustím. Ale seriál je i přes pěkný vzhled a slušné efekty naprosto špatný. A dialogy? Proč? Proč z toho mermomocí dělat bezpáteřní a bezmozkovou teen sračku? Viděli jste ty děcka dneska? Tak tenhle seriál někdo natočil pro tu tupější polovinu. Pravděpodobně to tvůrce udělal pro svý vlastní haranty, neboť jsou tupí po něm. ()

Trevor

Bez toho aby sa niekto musel čo i len na sekundu zamyslieť bolo hneď jasné že náčelníkom v lese bude klitorisáčka, LGBT párik si konečne už už vylízal mušličky keď do toho nabehli zlí biely ujovia trolovia 😂 Pošta Horný výplach všetkých fantasy, keď klitorisáčka vyhrala bitku v chlastaní skoro som sa od smiechu pošťal... ()

Hellierer

Tu vzniká nějaká meta věc po vzoru She-Hulk. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Ale zase, na cosplay párty mají ty kostýmy hezké. Jestli to je ale myšleno vážně, tak nevím. ()