Nelwynovia vítajú mladých dobrodruhov vyslaných kráľovnou Sorshou. Willow Ufgood, Veľký Aldwin, sa ponúkne, že ich bude viesť na ich ceste. (Disney+)

d.p.1 odpad!

Představte si svět, kdy by se zcela nemístně pomlouvala jablka. Spousta lidí by říkala, jak jsou hrozná, nenáviděla by je, ale vy byste přitom měli jablka rádi.. Řekli byste si, s těma lidma nesouhlasím a šli byste si koupit jablko k prodejci jablek. Koupili byste si jablko a prodejce by Vám řekl, děláte dobře, jste lepši než ty nenávistní podivní a pomlouvači jablek. Pak by Vám prodejce řekl, kupte si další jablko.. no a i když ho moc nechcete, tak si ho koupíte, abyste podpořili to pro jablkové klima. No a pak Vám prodejce řekne, že má pro Vás další super jablkové pokrmy, jako jablkový guláš, jablkovou tlačenku, jablkovou kuřecí polévku, jablkovou koprovku a jablkové špagety... a dalších 10 věci, kde jablka vůbec nejsou potřeba. A vy byste řekl, no ale já tohle nepotřebuju, jablka mám rád, ale nemusím je mít všude, nenuťte mě jablka. BOOM a prodejce by Vás označil za bigota co šíří nenávist proti jablkům, protože nechete jablka úplně všude, včetně míst, kde nedávají smysl a cancel kultura by Vás vyloučila z jejich povýšenckého světa, kde se opájí vlastní nadřazeností nad ostatními.. A tak je to se soudobou WOKE propagandou. Nejste rasista, nemáte problém se sexuálními ani jinými menšinami, chápete, že každý se narodil nějak, ale když to do Vás cpou horem dolem, přestane Vám to chutnat.. a pak jste bigot. Ano, tak tohle přesně dělá Disney.. ()

CallisCZ

Mno tak po prvních epizodách se dá s klidem říct, že kastrovanej myšák pokračuje v nastoleném trendu, likvidace všeho, co vlastní. Máme tu všechno. Debilní, ale rádoby vtipný dialogy, hlavní postavy, co vypadaj jak banda puberťáků, absolutně nelogický chování. A úplně nejvíc je, když se Brunhilda snaží kouzlit a vůbec jí to nejde, dokuď jí nedá zlej rytíř pěstí do obličeje. Kdyby to věděl Willow, tak jí řeže od začátku druhý epizody a na konci by z ní byl novej Gandalf, co navíc umí vařit. Ve 3. epizodě by zachránila prince a byl by konec. ()

Solverino

Ježíšku tak to fakt ne! To je nějaká parodie nebo to natočili náctiletí na svoje ipouny? Ty woe na to se nedá koukat, srandy kopec, trapnost nad trapnost. To je nějakej trapnej film s postiženýma hobitama? A ta mega kouzelnice, to jsem se tedy smíchy potrhal. Vždyť ta Zlobaba kdyby seděla na zadku a nechala, tak se pomlátěj sami mezi sebou. Vždyť je taková banda neschopnejch oslíků. Jak tomuhle může někdo dát 4 nebo 5 hvězdiček? Leda tak po frontální lobotomii.... ()

Nevka

Výrazně lepší než první díl. Willow je skvělý a celkově mám pocit, že se po malých krůčcích začínáme vracet ke kvalitě původního filmu. Jasně, minimálně polovina postav je tady zatím dost „navíc" (princezna by potřebovala proliskat), ale s příchodem Nelwynů se začínám docela bavit. Potenciál tady určitě je, tak snad ho Kasdan dokáže využít. ()

Sany33

Príbeh: Willow zažíva vnútorný rozkol lebo sa nevie rozhodnúť medzi pomocou svojej dedine ako Aldwin alebo cestou za záchranou princa. Nakoniec sa pridaná k spoločenstvu a rozhodne sa učiť Elonu Danel aby mohli poraziť zlú bosorku. Prevedenie: Naše GENDER spoločenstvo prijalo retardovaného poločarodejníka, ktorý má problémy s vlastnou identitou. Inak sa v tejto časti dokopy nič nestalo a príbeh sa nám posúva od nikadiaľ nikam. Aha vlastne hej máme tu partu nakazených prenasledovateľov ale inak nič zaujímavé. Seriálu zúfalo chýba postava Matha Martigerna, ktorý sa staral aspoň o humor keď už nič iné 15% ()