Willow, legendárny čarodejník sa vracia v novom seriáli zasadenom o veľa rokov neskôr po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom filme. Vedie skupinu nevšedných hrdinov na nebezpečnej záchrannej výprave svetom, ktorý prekonáva ich najdivokejšie predstavy. (Disney+)

Recenzie používateľa liskam k tomuto seriálu (4)

Záhadný nepriateľ (2022) (E01)

Jako prvních 10 minut bylo docela pekelnejch, ale během prvního dílu jsem na tu Disney šarádu tak nějak přistoupil a ke konci dílů už to i zkousávám... Uvidíme jak se tahle psina vyvede. Prozatím slabé 3* a 50% ()

Veľký Aldwin (2022) (E02)

Tak druhý díl se sakra nepovedl, trapné dětské fórky kterým se nejde smát, nepovedení HobitoTrpaslíci a nesympatická a blbě napsaná pekařkokouzelnice. Když to shrnu aniž bych se musel uchylovat k sprostým slovům, tak bych řekl, že tenhle díl je sračka a výrobci ho úplně dojebali. 1* 22% ()

Bitva u obětního beránka (2022) (E03)

Pokračujeme ve zkratkovitě vyprávěném ději. Zkratkovitě dělaných soubojů. Skoků v čase a prostoru bez vysvětlení a důvodu. A naprosto otřesně napsaných postav. 1* 28% ()

Šepoty Nokmaru (2022) (E04) odpad!

Jako zažil jsem hodně veliký pekla. Ale takovejhle seziálovej scénář a herecký výkony. To jsem snad ještě nezažil. To je snad horší než Zahrada nebo VKVčka. Tfuj. Končím. Odpad a 5% ()