Willow, legendárny čarodejník sa vracia v novom seriáli zasadenom o veľa rokov neskôr po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom filme. Vedie skupinu nevšedných hrdinov na nebezpečnej záchrannej výprave svetom, ktorý prekonáva ich najdivokejšie predstavy. (Disney+)

Recenzie používateľa p.a.douch k tomuto seriálu (7)

Willow (2022)

Takže převládá ve mně smutný pocit kvůli zmařenému potenciálu. Kdyby se tvůrci více zaměřili spíše na propracování světa, než na lesbické eskapády postav, udělali by lépe. Svět Willowa byl podle mě více rozvinut i ve filmu, a to ten měl jen zlomek času seriálu. Absolutně nevyužití zůstali Gales (Doom, Dag, Lich a Scourge). Zejména Dooma bych rád viděl v akci více, přitom by jejich větší zapojení určitě seriálu prospělo. Casting ženských postav byl špatný. Nezajímavé slečny hrály své party hrozně. Takže lepší průměr, ale pachuť ve mně zůstává. Tvůrci by se měli rozhodnout. Buď chtějí točit fantasy, nebo vztahové dramata postpuberťáků. Absolutně odfláknuté světy Lebkounů,, Šotků, Trollů ale vlastně i Daikinů. Těch postav které se mohly rozvinout nebo vrátit (Sarris, Falken, Allagash, Zeb, Rool, Franjean, Ganusha). Mizivě využitá parta Galesů. A místo toho se zjeví postavy Huberty a Anny. Proč? Propaganda lesbických svateb, nebo co? Seriál má rozhodně světlé stránky, ale to jak to vlastně scénáristé odflákli, to je neuvěřitelný. Na to jich muselo být pět, nebo kolik? Režie mně taky nesedí. Dva díly točí tenhle, další dva támhleta, pak zase další dva tuhleta a nakonec dva díly pro tohohle. Co to sakra je? Proč do toho nevloží jedna režisérka, nebo jeden režisér svojí vizi?  No je to lepší průměr ale doopravdy jsem stále naštvanější promarněnými možnostmi. ()

Záhadný nepriateľ (2022) (E01)

Jo, jo. Disney+ se snaží dohnat Netflix. Na to si budeme muset zvyknout. Zhrzené kritiky s molochy rozhodně nehnou.  Mě je fuk, že se tam zjevily dvě lesbičky. Horší je že Erin Kellyman je dřevo. Jinak jako rozjezd se mi to líbilo. Doufám, že budou pořádně pracovat se zloduchy. Trikové možnosti i prachy na to u Disney mají. A tady to celkem rozjeli, Doom, Lich, Scourge i Dag se povedli. Takže jen tak dál. ()

Veľký Aldwin (2022) (E02)

Jako dobrá, v prvním díle jsem přidal, tak tady dám jen tři. I když Davis je skvělý. ()

Bitva u obětního beránka (2022) (E03)

Tak dneska sorry, postavy se začínají chovat jako čím dál větší trubci. A za to, co udělali tvůrci na konci s Metallicou můžu dát jen dvě hvězdy. ()

Divoles (2022) (E05)

Tak jako sorry. Na začátku trochu akce, na konci trochu akce. No a jinak nějaká mýdlová opera? Nebýt návratu Brownies a toho, že je trochu rozpracován příběh Lebkounů dal bych jen dvě hvězdy. ()

Väzni zo Skelinu (2022) (E06)

No tak ano. Minule jsem trochu přidal, dnes trochu uberu. Tento díl mě celkem bavil. Potěšila mě postava Allagashe a také rozvinutí světa okolo skřetů (Sarris s Falkenem byli zábavní). Takže pro mě silné tři hvězdy. No ale na to že se blíží konec série se partička celkem nikam nedostala. ()

Za zlomeným morom (2023) (E07)

Záporáci využiti dost málo, ale alespoň trochu. Konečně se partička někam posunula. A je tam fakt hnusný počasí, protože Elora Danan nám zrezivěla. Ale až na pár zbytečných keců docela dobrý. ()