Centauro

• USA Centaur

Závodník na superbiku chce za matku svého syna splatit dluh. Začne proto vozit drogy pro kartel, ale riskuje tím svoji šanci na profesionální kariéru i vlastní život. (Netflix)

johnsnow

Taká španielska verzia frišno a jebnuto. Síce je to B-čko ale má to aj pár dobrých motohoničiek, jednu prcačku, fajn pasáž kde musí jazdiť medzi demonštrantmi ktorí sa mlátia s políciou (len škoda, že je to krátke). Záverečné vyradenie hlavného záporáka je mdlé ale zas aspoň sa tu neodkopujú torpéda nohami a podobne. ()

rublik05

Netflix opět přichází s dalším laciným televizním akčňákem nevalné kvality, tentokrát zde máme pokus o gangsterku ze Španělska, která nemá zas až tak špatný příběh, horší už to však je s jeho zpracováním. To je strašně nezajímavé a nepoutavé, herci jsou toporní až běda, postavy už více nesympatické snad být ani nemohly. Nebavily mě akční scény, většinu času jsem se intenzivně nudil a vyhlížel konec. Mělo se raději zůstat u těch motorek. Centauro je jinak ukázková nic neříkající přihlouplá zbytečnost. 1/10. ()

mira007

Španělský akční sportovní  film o závodníkovi, který  je donucen vozit fety,  aby ochránil svou ex.  Sice se z toho stane po dvaceti minutách hloupé béčko, ale má to nápad,  pěkný vizuál,  motorky, super muzika,  jednu dávku erotiky a šlape to ve fajn tempu,  že  se na to dobře kouká i přes blbosti a nemastné postavy. ()

bearmeedek

Kousek po začátku mě to začalo být nějak povědomé a teď jsem zjistil, že je to remake francouzského Spálit na prach. Už to neporovnám, co je lepší a ani nevím, jak ten původní dopadnul. I když je to odlehčená akce, tak to vůbec nenudilo a byla tam i jakási gradace. Ten konec byl až nezvykle příznivý, vzhledem k ději a prostředí, ale budiž. Byl jsem rád, že jsem se trefil do něčeho dívatelného a trošičku nadhodnocuji. ()

darkrobyk

Původní snímek Burn Out jsem neviděl, ale tenhle remake je průměrná akční podívaná, co by lépe fungovala v 70. nebo 80. letech. Jen vizuál je slušný, příběhu však chybí šťáva. Navíc Rafa si mě nezískal (a nepomohl tomu ani mizerný dabing), protože mu nejen chybělo charisma, ale hlavně byl tím, kdo podepíše smlouvu i čertu. A závěrečná akce, než nabrala pořádné otáčky, skončila...na jedno podívání budiž, v hlavě ovšem zůstane jen kratičce. ()