Dvojičky Roxy a Jane Ryanové (Mary-KateAshley Olsenové) sa vydávajú do New Yorku s cieľom splniť si svoje sny. Výborná študentka Jane chce získať štipendium na univerzite, kým jej rebelská sestra Roxy by tu rada odštartovala svoju hudobnú kariéru. Ale v New Yorku sa môže stať čokoľvek a veru sa aj stane! Sestry sú nútené čeliť problému, ktorého súčasťou je nahnevaný policajt, pašerák a dvaja „sympaťáci“. Dievčatá si uvedomia, že keď sa dostanú do ťažkostí, jedna druhej si môžu byť tým najlepším priateľom a spojencom. (TV Markíza)

DadysGirl

Dospělé Olsenky vypadající pořád jako holčičky... Já prostě nikdy nepoznám, která je která... :) Ale jinak docela vtipná bláznivá komedie o tom co se vám "může" stát za jeden den... :) Osobně mě nejvíc pobavilo, když je syn senátorky najde v pokoji se slovy "já mám narozeniny?!" :) ()

Marrianna

No s holkama Olsenovýma už jsem nějaké zkušenosti měla, takže se koukat s mou neteři na jejich další dílko se mi ani nechtělo a tím více mě překvapilo, že jsem se bavila. Mělo to příběh, spád i vtip. Možná, že za pár let budeme překvapeni ještě více. ()

Renie42

Filmy s Olsenkama mě nevadí, můžu si u nich odpočinout a strávit tu hodinu a půl u televize. Navíc to bylo vtipné, chvílemi i napínavé. Příběh, který je tak nereálný, kde si dívčiny splní svoje sny a potkají kluky svých snů. ()

DandaPiper

Zaručeně nejlepší Olsenovka. Má to děj! Neuvěřitelný, ale je to tak. Je to vtipný! Škoda, že právě po tomhle filmu holky s kariérou hereček téměř sekly, možná, že by konečně vybočily z hereček pro teen girls. ()

VktrCZ

Není to objektivně úplně ten nejlepší film, není to ta nejlepśí komedie, ale já to žeru. Je to asi tím, že jsem to viděl v ten pravý čas, možná je to proto, že tyhle komedie z přelomu tisíci letí zkrátka můžu, nejspíš je to však kvůli Olsenkám. Zkrátka tento film žeru, sednul mi a zkrátka Olsenky no ()

Neezy

Hvězdička navíc za pěkného blonďáka kvůli kterému se na to možná někdy podívám znovu. Jinak na sobě opravdu pozoruju, že rostu :) Pěkná podívaná pro mladší diváky, pro ostatní je to spíš ztráta času.. ()

KuceraJohny

Překvapivě docela zábavná oddechovka. Zápletka nic extra. Ale na holky se pěkně kouká. Film musíte vidět když budete v klidu například při odpočinku tak je film vcelku zábava. Celkem zábava ale film si po druhé už asi nepustím. ()