Sex a lži na Riviéře

• Francúzsko À feu et à sexe sur la Riviera
všetky plagáty
Pornografický
Francúzsko, 2000, 90 min

Na počátku byly lístky na významný festival. Dva lístky, které putovaly od jednoho majitele k druhému. Díky nim a stejně tak díky lžím a sexu se tak dostaly vždy neočekávaně k někomu jinému. (AlBertzap)

Laca1313

Jasně, z pohledu porna jde o průměrný pornofilm s pěknýma holkama a klasickými scénami. Ale ty 4 hvězdičky musím dát za super úchylnej českej dabing (mám pocit,že jsem měl možnost vidět dokonce dvě trochu odlišný verze dabingu) se skvělýma hláškama. S kámošema některý ty hlášky občas ze srandy používáme :D Třeba tu se strejdou nebo tu v tý první scéně (Tebe přece nemusím zvát- u tý jsem se vždycky nasmál,protože jsem si představil tu absurdnost,kdybych přišel na návštěvu za kamaradem a on tam souložil s přítelkyni a tohle mi řekl :D :D a myslím,že tohle si představilo většina z vás,co jste to viděli :D ). ()

Kothy

První pořádné porno, které jsem viděl. Takže pro mě kultovní záležitost. Moc se tam toho neděje, akorát všichni shánějí lístky na festival. "Nemáte lístky na festival?" :D ()

montel

Erotický film z prostředí francouzské Riviéry odehrávající se kolem lístků na závěr filmového festivalu a samozřejmě kolem krásných nadržených slečen...Dnes už klasické porno, které koluje hlavně ve formátu DivX. Hned v první scéně se nám představí česká,tehdy 24-letá pornohvězda ze Sušic Daniella Rush. 55% ()

Wav

Moje první zkušenost s pornem, takže trochu sentimentální hodnocení, ovšem český dabing opravdu stojí za to. Žánrově se to s ním blíží komedii ()