Carmy sa pokúša nanovo vyškoliť zamestnancov reštaurácie The Original Beef of Chicagoland, ale čelí vzdoru. Keďže potrebuje posilu, na pomoc si prizve mladého talentovaného kuchára. (Disney+)

castor

Maso se důkladně dusí, omáčka bublá, z kořenové zeleniny jsou vmžiku kostky. A furt někdo ječí. Pohled na chod kuchyně v podniku The Original Beef of Chicagoland je poměrně náročný. Mladý Carmen platí za úspěšného šéfkuchaře, který se rozhodl oživit zapadlou a umaštěnou restauraci, kterou po starším bratrovi převzal i s dluhy. Totální chaos a hádky mezi kuchaři můžou začít. ()

Martrix

Nic nového pod sluncem. Kdo viděl pár slušnějších filmů s kuchařskou tématikou, toho to zběsilé tempo a řízený chaos nepřekvapí. Je to uřvané a verbálně rychlé...herci mají co ukázat. A taky ukazují. Všichni jsou dobří. Ale přidanou hodnotu v podobě humoru jsem nenašel. Trochu rozčarování. ()

BoXBe

Na poměry seriálové tvorby rozhodně netradičně nespeedovaný nástup, který spolehlivě přišpendlil a splnil, to co pilot splnit má - nalákal na další díly, rozmotávání zápletky i na sympatické postavy. Jednoznačně palec hore. V tak frenetickém taktu umí stříhat a udržet linku málokdo. ()

rasttea

Tak abych teda zjistila, proč je kolem medvěda takový hype, zkoušela jsem se na to dívat už dřív. Poprvý jsem to vzdala po 15ti minutách.  Teď jsem tomu dala znova šanci, ale nějak si myslím, že nejsem cílová skupina. Ten chaos v kuchyni jsem očekávala, ale ne tak koncentrovaně vyspeedovanej. Naštěstí mají díly půl hodinku. ()

geklon

Redefinice konverzačního seriálu. Našlapaný geniální kamerou a střihem, který k hektickému prostředí ušmudlanýho bistra skvěle sedí. Music naprostá nádhera. Začínat seriál new Noise a volně jí nalít do nějakýho starýho šikáksjýho soul rocku? Geniální. ()

Sany33

Príbeh: Mladý a talentovaný šéfkuchár zdedí zadlženú reštauráciu po bratovi. Snaží sa jej vdýchnuť kúsok seba ale na to musí zmeniť chod a aj zabehnuté koľaje. Bez kapitálu je to ale veľmi náročné. Prevedenie: Veľmi svieže dielo. Natočené zaujímavým spôsobom a aj napriek veľmi krátkej stopáži pilotného dielu ma dokázal dokonale vtiahnuť do problematiky. Ešte popracovať na tom hulákaní slova Fu#k v každom druhom slove a možno by to atakovalo aj plný počet. 83% ()

mira007

Zajímavý námět z jedné kuchyně, ale rozjezd tohoto gastroseriálu je poněkud ukřičenej od začátku do konce až to člověka ruší. ()

LachtanShows

Neprávem jsem tuhle exponenciálně stoupající pecku předloni zavrhnul po pilotu, ale teď, když jsem si jej dal znovu, jsem skoro nemohl odtrhnout oči. Až úplný závěr, co trochu postrádal smysl, mě donutil, abych si tu nejmocnější hvězdičku ponechal na dění následující. ()