Venuše

• Španielsko Venus

Lucia je tanečnice na útěku před mafií poté, co ukradla pytlík extáze. Se svou sestrou a neteří se ukrývá ve starém činžovním domě zvaném Venuše. Tam však narazí na zlovolné nadpřirozené síly. (HBO Max)

brasek odpad!

Príbeh ponúka podpriemernú kriminálku s pochybným kvázi hororom, kde strašia dve nočné mory a primitívne kraviny. Absolútne debilný film, bez atmosféry a napätia s imbecilným vyvrcholením deja. ()

Sharlis

V prvom i poslednom rade ta baba v hlavnej ulohe je neskutocne hot! Ostatne este jednu hviezdu za tie "cut-y", tvorcovia ocividne vedia ako doveryhodne zrobit reznu ranu. Ostatne pribeh je malinko shit, ale na druhej strane to fakt nevadi. Uprimne kebyze je tam ina herecka, tak rozhodne to ide dole cislami, ale tato Ester aka Lucia si to dala na vybornu a vyrazne potiahla film (akoze i po hereckej stranke). Filmarina samotna ma tiez vysoku uroven, reziser to zvladol tiez na vybornu, ostatne uz je to skuseny borec. Od tohto rezisera mozem doporucit Zatímco spíš (2011) co je jeden z najviac creepy hororov ever a absolutny masterpiece tohoto subzanru, alebo jeho najznamejsi film REC (2007). ()

Emperor1

Přidávám se do klubu těch, co si v samém závěru filmu řekli "WTF", měl jsem dojem, že si na tu poslední minutu najali Tarantina, aby jim to nějak po svém zakončil. Jinak ale ucházející podívaná, žánrově tak trochu poslepovaná, což krapet ubralo na mysterióznosti z počátku budované atmosféry a již zmíněný konec mě nepřesvědčil, abych přidal jednu hvězdu navíc. ()

vinducha

Tak nějak standard od pana Balaguera , svižný , občas krvavý , pár nepříjemných momentů , za mě spokojenost. Filmařina na úrovni a herečky taky dřeva nebyly. Ale jak u něj i pana Plazy  zatim dokola hlásim , zřejmě už Rec nepřekonají. ()

Accuphose

Tomuhle se říká, vytěžit z minima maximum... multižánrový, vymazlený, nechybí násilí, nechutnosti i trocha sentimentu, smíchaného se špínou a bídou, co víc si přát? :-) ()

entokr

Rozjíždělo se to dost slušně, moc dobře to na mě působilo, ale tam kde se to nejvíc mělo rozjet, se to zaseklo, nic se nedělo a pak to zabil totálně stupidní konec, kdy mi přijde, že se celá režie musela škrábat na hlavně no a co jsme to pak vlastně chtěli? Ale nic dlabem na to, minutáž už je dost dlouhá, tak to prostě "nějak" ukončíme. Takže jediný plus i pro mně jako ženu velice sexy Ester, ale jinak to totálně celý pohřbili, nedotažený nedomyšlený splácanec, který by mohl skvěle fungovat, kdyby se někdo nad hlavní zápletkou a koncem, alespoň trochu zamyslel, ale to se nestalo... Zdejší recenze mě udivují, to je snad jen počet hvězdiček za Esterčino poprsí, nebo jste viděli něco co já ne? ()

Hexx

Ejej, zase film, u kterého se mi nedobře hodnotí. Totiž, zároveň velké ANO a zároveň velké NE. Je škoda, že nebylo zapojeno více okultního hororu (více prostoru měla jistě dostat plnotučná žena z koupelnové scény), namísto zbytečných pokusů o jakési krimi včetně hutně neschopného hromotluka, který si dvakrát nechal nabančit od útlé blondýny. Na druhou stranu, byl to docela zábavný "řízek", co myslíte. Poslední třetina byla super, do té doby ne že bych se nudil, ale přeci jen z toho jistě šlo vymáčknout daleko víc a taky jsem od toho víc čekal. ()

Zaks

Hodne komorné spracovanie, určite som od španielov čakal viac. Geniálne ale boli dôchodkyne, tie si zaslúžia metál a na konci aj poriadne odviazaný záver. ()

DyingAngel

Veľké prekvapenie. Po dlhom čase nesmierne prekrásna herečka v hlavnej úlohe s priam éterickým zjavom, od ktorej som hltala každý jeden krvavý výkon. Akčná linka sa tu zmotáva spolu s okultne mysterióznou, ktorá v závere vyexceluje do čiernej korunovácie. Dala by som ďalšiu jazdu... ()

lineker

Španělská ghost-dancer záležitost o jednom činžáku, který si přisvojili tři babky kořenářky a jejich touha vyvolat démona zla. K tomu přidejte krimi zápletku s ukradeným balíkem drog a dramatickou sourozeneckou linku. Celkem slušný tématicky roztřel, který se naštěsti poměrně slušně podařilo Balaqueróvi zkrotit v nenudící story. ()

Pelidor

Tak stručně. Celou dobu slušně atmosferické a napínavé a nakonec... Co vlastně měl znamenat ten konec? Jo a rozpáraný břicho si svorkovačkou fakt nespravíte. ()

Dakota1978

Bylo to někde mezi 3 a 4 *, ale protože jsem se ani chvíli nenudil a nebyl otrávený debilními dialogy, dávám 4*. Já tu španělskou kinematografii docela můžu. Bylo to svižné, hezky natočené, jen jakoby nebyla dotažená ani jedna dějová linka k dokonalosti. Rozpolcenost mezi démonologickou nebo ryze kriminalistickou linií příběhu je samotnému snímku trošku na škodu. Zachraňuje to krásná a dobře hrající hlavní hrdinka a potenciál držící starý panelák (Čechům velmi blízké hororové prostředí). Mi naopak závěr nevadil a měl clk artové vyznění.... :) ()