Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

haWranka

Ono by to nebylo špatné, i slza ukápla, ale bylo to zoufale přeslazené a předvídatelné. Člověk přesně věděl, co a jak se s kterou postavou stane. A já ještě měla problém s hlavní hrdinkou. Byla mi s tím svým rýpáním a hádavostí nesympatická, navíc mi vadil i její hlas, takže hudební čísla jsem si nedokázala užít. ()

Talina

Hele jo, námět omílaný stále dokola, protože proč vymýšlet nové nápady, když ty staré fungujou co? Hmm... Každopádně sympatické obsazení, i když ten kluk Oscara za herectví asi nevyhraje, ale podle mě to není na víc než 3* ()

wege

Prostě jsem měl rýmičku a strašně jsem trpěl, nemohl jsem koukat na nic s titulky. Tomu filmu neškodí ani tak, že je to čitelné, ale spíše to, že ten dobrý dějový nápad, zůstal tak nějak využitý. Ale mělo to happyend, takže účel to splnilo. ()

Joe16210

Neměl jsem od tohohle filmu žádná očekávání a o to více mě výsledek překvapil. Můj hlavní důvod byl ten, že hlavní roli hraje můj oblíbenec Nicholas Galitzine. A ten byl super. Ale moc mile mě překvapily originální písně Sofie Carson, které byly opravdu dojemné a k ději se skvěle hodily a také text písní byl zvolený velice dobře. Děj byl také originální, nic co bychom už nesčetněkrát viděli na mnoho různých způsobů, a navíc to nebylo jedno velké téma a nic jiného, ale ve filmu bylo více menších konfliktů na různých úrovních, což se mi taky moc líbilo. Původně jsem myslel, že to bude něco průměrného, možná okolo 3*, ale nakonec jsem s postupem filmu hodnocení zvedal až na plných 5*, protože vám Zranitelná srdce mohu s čistým svědomím doporučit. A pokud patříte mezi citlivější publikum, nezapomeňte si k ruce papírové kapesníky, uznáte sami, že budou třeba. ()

mata77

Film v určitých momentoch zaujímavým spôsobom ukazuje na polarizáciu spoločnosti a niektoré z veľkých problémov v štátoch. Romantika ako hlavný motív na mňa fungovala možno aj preto, že sa mi neopozeraní herci v roliach páčili a chémia medzi nimi bola na začiatku totálne na bode mrazu k čomu práve prispievali ich rozdielne názory. Pozitívne plus k tomu všetkému dodali aj originálne skladby, zložené priamo pre film, keďže jedna postava bola aktívny muzikant a je aj v reálnom živote. ()

Heywood

Paradoxně ocením manželskou sexuální scénu, jako první ve filmu, protože byla vkusná a něžná. Sex v posledních filmech mě skoro tím debilním provedením urážel..Nevím kdo vysvětlí ilegálním migrantům, že Američané sice mají cca 20 mil. ilegálních migrantů, kteří odřeli kdejakou špínu a hrůzu, ale TO Ameriku nevybudovalo. Komunistická kráva to nikdy nepochopí, protože má myšlení talibance. Ale jinak námět výborný, herci přesvědčiví, střih a hudba v rovnováze, kritika blbých amerických válek JE na místě. Hlavní herečka by ale měla přemýšlet, jak zní Neil Diamond ve Sweet Caroline, protože na to nemá. To sice film nesnižuje, ale autoři by měli mít na paměti, že minulé generace umělců nebyli lůzři. Jinak všichni milujeme romantiku a tenhle film se do ní výborně hodí. Dávám 70%. ()

slovan.mma odpad!

Neznášam romantické filmy, ale keď do toho pchaju(aké neobvyklé na netflix) sociálne témy, tak to už je len na uterák. Odpad na N-tu. ()

vlkove

Nadprůměrný a uvěřitelný romantický příběh. Hrdinové mají charakter a pozadí dává smysl. Nad očekávání dobré. 🎬🎬🎬🎬 ()

Betusss

V rámci žánru pro mě nadstandardní, příjemná oddechovka, kde člověk nemusí přemýšlet, děj odsýpá, užívá si příjemnou hudbu a pěkné lidi #loveandpeace ()

hannahmontan

Tak musím říct, že jsem skoro celý film probrečela. Hrozně moc se mi film líbil, nebyla tam žádná křeč a hlavně jsem se do poslední chvíle bála, jak to všechno dopadne. ♥ Dlouho mě tak žádný film nevzal za srdce. ()