Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

xxxLussyxxx

Zatraceně krásný film! ♥ Hltala jsem každou minutu, hlavní dvojice velice sympatická a byla mezi nimi dobrá koukatelná chemie, děj skvěle odsýpal a soundtrack naprostá pecka! Já normálně nemusím filmy ve kterých se zpívá, většinou to i přeskakuju, ale tady se to krásně poslouchalo a Cassie je neuvěřitelně energická, má krásný hlas a prostě těm písničkám dodávala šťávu. Krásná romantická jednohubka na večer :) ()

Aljak

Toľko oslavných ód kade-tade, a pritom to až také unikátne a výnimočného vôbec nebolo. Miestami som mal dokonca pocit akoby pozerám ďalší film Nicholasa Sparksa. Ale treba uznať, že to bola pekná romanca, určite lepšia ako tie klišé hlúposti á la Rosamunde und Inge. Scenár vyznieva miestami trochu prvoplánovo, ale rozhodne som sa nenudil a bolo to celkom fajn. Postavy ma bavili, aj s ich pohnutými osudmi, ktoré aspoň poriadne rozprúdili dej. V rámci tohto žánra je to určite nadpriemer, ale globálne je to tak akurát na 3*. ()

Jirka_Šč

Příjemné písničky, jednoduché herectví, koukatelná romance (zajímavá tím, že se hlavní hrdinka musí starat o zraněného manžela, kterého si vzala z rozumu). Pohoda ⛱. P.S. Purple Hearts je mnohem výstižnější název, než na Netflixu uváděná česká "Zranitelná srdce" (odkazuje na vyznamenání, které dostávají vojáci zranění nebo zabití v boji). ()

Arsenal83

Úplne tradičné a predvídateľné poňatie romantiky medzi dvomi zdanlivo opačnými povahami. Takpovediac až klišé. Na ceste k očakávanému záveru sa dočkáme zaujímavé informácie od hlavnej predstaviteľky, ako napríklad, že Kaliforniu vybudovali ilegálni imigranti, ku ktorým sa všetci správajú ako k handrám. Tak polovica filmu je inak takým PR práve pre Sofiu Carson a jej nie herecké, ale spevácky plačlivé kvality. Pomaly to vyzeralo ako jej koncert. Na druhej strane Nicholas Galitzine mi ako herec nesadol, mal taký tuhý výraz, akoby práve zakusil do nechutnej klobásy. ()

haWranka

Ono by to nebylo špatné, i slza ukápla, ale bylo to zoufale přeslazené a předvídatelné. Člověk přesně věděl, co a jak se s kterou postavou stane. A já ještě měla problém s hlavní hrdinkou. Byla mi s tím svým rýpáním a hádavostí nesympatická, navíc mi vadil i její hlas, takže hudební čísla jsem si nedokázala užít. ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)