Znovu sa zamilovať

• Česko Znovu se zamilovat (viac)

Čo keby náhodná sms-ka viedla k životnej láske? V tejto romantickej komédii sa Mira Ray vyrovnáva so smrťou snúbenca tak, že mu pošle zopár romantických sms-iek... no netuší, že jeho mobilné číslo medzitým pridelili Robovi Burnsovi. Rob je novinár a uchváti ho čestnosť a nádherná úprimnosť jej textoviek. Keď dostane za úlohu napísať profil megahviezdy Celine Dion (hrá samu seba vo svojej prvej filmovej roli), s jej pomocou nachádza spôsob, ako sa stretnúť s Mirou naživo... aby získal jej srdce. (Itafilm)

buzzwoody

Pár světlých momentů by se našlo, pak by se ale našly taky momenty, které si nabíhaly na srovnání s produkcí TV Barrandov. Při maximální shovívavosti stále podprůměr. ()

filipvrbik

Lehce naivní, hodně klišoidní (co čekat, když tu hraje miss, zpěvačka a 40ti letý adolescent).... Ale postupem času je to moc milá romantika s prvky komedie, která vůbec nevyzní trapně ani béčkově, prostě taková lehce dojemná oddychovka s trochou nostalgie... Trošku nechápu proč tu hraje Céline Dion jakousi vědmu, ale co, její písničky se dají poslouchat.. Celkově z posledních let celkem nadprůměr v tomto žánru...70% ()

BOURQUE

Až príliš predpovedateľný romantický príbeh, ktorý navyše svoje korene má vo filmoch „typu“ Hallmark. Chémia medzi postavami je dostatočná, prítomnosť Céline Dion je príjemná. Avšak nič viac, nič menej. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

chrispe

Neurazí, nenadchne. Bohužel si to nedokáže udržet počáteční kouzlo až do konce (tenhle žánr by vůbec měl mít tak do hoďky a půl). Je to klišé romantika zabalená do hezkého kabátku s malým bonusem Celine Dion. Hlavní dvojka sympatická. ()

John80

Čo sa stane keď vám umrie milovaná osoba a vy začnete písať sms správy  na jej telefón,ktorý dostal niekto iní a ten číta vaše správy? Romantická komédia , kde sa nájdu dvaja ľudia, ktorý začnú odznova , vo filme zažiari aj speváčka Celine Dion ,príjemná oddychovka 3* ()

blondboss

Aj napriek tomu, že tento snímok je v podstate len prachsprostou kópiou pôvodného nemeckého filmu SMS Fur Dich, som veľmi milo prekvapený. Jim Strouse nám ponúkol príjemný, ničím nenútený a zrelý film, ktorý síce kopíroval námet niekoho iného, ale dodal mu osobitosť a dušu. Musím pridať štvrtú hviezdu už len pre úžasné skladby od Céline Dion, ale aj jej samotnú rolu, a v neposlednom rade aj za vydarenú ústrednú dvojicu. Priyanka Chopra je proste kúzelná. 75 % ()

Heywood

Pokud jde zkazit film o lásce, tak tady se to podařilo. Priyanka Chopra Jonas má krásný úsměv, žlutá ji sluší, na 41 opravdu nevypadá (ale na 25 také ne), ale kdyby mi moje milá řekla, že celý život už bude milovat jen mrtvolu a já si s ní leda tak mohu vlézt do postele, vzal bych nohy na ramena super tempem.  Sam po svých akčnácích se zkusil vrátit do role moderního teniskového vánočního prince, který mi v minulosti sedl, ale tady vypadal za vola a navíc flákače. Článek, který všechny tak rozplakal byl okoukaný kýč, co jich najdete.. naposled tuším ve vánočním filmu s Bethany Joy Lenz ve Zasněžených vánocích. Ale kýč a doják k vánočním filmům tak trochu patří, ale tady to bylo směšné. A to šmízování mobilů šéfem a posílání sms hrdinkou na číslo mrtvoly.. to někomu zase přidělili a hrdinka tam posílá, protože do té doby se jí sms vracely zpět jako nedoručené? A ani jí nezajímá, jak je to najednou možné? A kdo to číslo má? No to je ale fakt na 10%. ()

Kozlowski8

Pokud přivřu oko (spíš obě) nad absurdností, od které se vlastně celý příběh odvíjí (psaní esemesek na pracovní číslo mrtvého přítele, které logicky dostane někdo jiný), jedná se o vcelku příjemnou, milou, ne hloupou a místy i vtipnou romantickou komedii, ve které funguje vzájemná chemie mezi postavami. Lepší průměr. 65 %. ()

petra8619

Milá romantická komedie, kterou nejvíc ocení milovníci hitů od Celine Dion. Místy mi to přišlo nuda a na závěr se mi nelíbila pravidla, která Mira stanovila. Ale pobrečela jsem si, láska zvítězila. Takže pěkné. ()

Awer

Problém tohohle filmu je za mě to, jak předstírá osobitost, ale servíruje až programově totální podprůměr. Céline Dion, mysteriózní bouře a mluvení s mrtvými jsou tu jen zbytečným balastem na věci, co scénáristicky a režijně (ale třeba i tím boleočným přesvětlením) 90 % času nemá vůbec co říct. Nuda, kýč, nerealističnost, nuda, brečím smíchy (u jedné scény indeed), nuda a ještě víc nudy. Věřím, že někoho to i tak čapne za srdce (ta trocha obsaženého poselství jakože má mé sympatie a fakt škoda zabití), ale to je jediná šance ()

JJaannee

Zdá se mi to nebo takových připitomělých love komedií přibylo? Priyanka je sexy ženská, ale její protějšek no name mě nebavil ani trochu. A ten příběh se Celine Dion? Proč? Tady byla dobrá snad jen hudba Celine Dion. Ne..Nuda. ()

janececek

Písničky od Céline Dion krásně zapadly do děje, ale ona samotná mně osobně už tolik neseděla. Příběh nikterak originální, ale docela dobře funguje. Je to především romantický film než komedie. Rozhodně neurazí. 60 % ()

StandikK

Kurnik šopa.... Tak to jsem nečekal. Mě se teda tento kousek fakt líbil... Oběma hlavním hrdinům to neuvěřitelně seklo. Indka má svojí přirozenou krásu a angličan svoje charisma. Nejedná se o žádný srdceryvný slaďák, ale na druhou stranu romantika také nechybí. K tomu ještě písně od Celine Dion... ()

cenitel

Hezky romantický film na Vánoce ideální. S krásným hlasem Celine Dion, díky ní, tento film neskončil úplně v odpadu. Zároveň i poslední šance vidět Celine na veřejnosti dokonce ve filmu vzhledem k její vážné nemoci:( Zápletka a výsledek zcela očekávaný:) Nemůžu hodnotit přes 70%, ale líbilo se. 60% poctivých ()