Jennifer Lopez: Poločas

• USA Halftime

Slavná Jennifer Lopez v komorním dokumentu vzpomíná na svoji pestrou kariéru i život v záři reflektorů, který s sebou přináší obrovský tlak. (Netflix)

Habanera

Je to opravdu velmi povrchní, nudný dokument o sebestřední zpěvačkoherečce, toužící po uznání, které se jí nedostalo od tvrdé a chladné matky. Jistě, houževnatost a cílevědomost jí nelze upřít. ()

Tomas_PO

Úplne na rovinu - dokument je presne taký ako Jennifer. Nemastný-neslaný. Trochu herečka, trochu speváčka, trochu tanečníčka, ktorá sa s týmto problémom trápi celý život. Holt, keď raz niekomu chýba povestná 'iskra', ťažko s tým niečo urobí. ()

endymion

Hispánská agitka a ztráta času. O JLo se toho moc nedovíte. Raději si rovnou pusťte záznam celého v dokumentu zmiňovaného vystoupení na Superbowlu. To má jinou šťávu! ()

grangerova

Nikdy jsem nebyla největší fanynka JLo jako herečky nebo zpěvačky, znala jsem ji převážně z oddechových romantických komedií a její hudba mě spíš míjela. Vždycky jsem ji ale podvědomě uznávala jako osobnost a teď už vím proč. Jenny from the Block je totiž neuvěřitelná - obrovský dříč, žena, která na svých snech maká 24/7 a soudě podle použitých záběrů silný a zásadový člověk. Po Miss Americana Taylor Swift další velmi povedený netflixovský hudební dokument. ()

momomoo22

Mám Jennifer Lopez rada. To že je pracovitá žena som vedela. Ale dokument ma sklamal. Téma príprava na Superbowl a jej nominácie to by bolo fajn, ale zas silná prezentácie menšiny  (hispáncov), akí sú utláčaní lebo v tom čase bol výrazný problém na hraniciach a k tomu sila ženy. Ku koncu to bolo ako z filmu, že dobrý koniec . ()

petisebesta

neni to spatny, ja jsem si rikal, ze v te pani je nejaka sila bo prece jen uspech v USA a showbyznise neni nahoda. Tvrda matka, tvrda dcera... jo decka co maji hodny rodice proste nemaj ten tah v kariere a nemaj sanci byt spokojeni sami se sebou kdyz jim rodice porad rikaj podle moderni doktriny ze jsou nejlepsi na svete a pak... realita. To pani JLO mamka nesetrila..a je to tahoun. ()

Beltrix

Jako člověk, co o Jennifer Lopez měl jen povrchní znalosti, nemůžu říct, že bych z filmu odcházela nějak obohacena. O její minulosti je tam jen pár zmínek, zbytek vlastně ukazuje přípravu na jedno vystoupení, jehož význam asi tak úplně nedocením, protože prostě "Superbowl" mi jakožto neAmeričance nic neříká. Velmi povrchní snímek, jehož kameraman (či spíš editor) miluje efekt rozostřeného pozadí, který je použit víc než tucetkrát. ()