Na procházce kaňonem objeví sedmnáctiletá Lea kostru člověka. Pak se probudí v roce 1991 v těle mladého Ismy, který se kdysi dobře znal s jejími rodiči. (Netflix)

chrispe

První díl dokáže zaujmout. Nevím proč jsem si myslela, že to bude hlavně sranda, ale kdepak. Tak se necháme překvapit, kdo zemřel a jak, popřípadě čí rukou.// Moje teorie (spíš tip) kdo si radši vytváří pouze vlastní,  tak dál nečte: Lea je dcera Ismaela a udělal to buď její otec nebo prarodiče. ()

PenelopaW

Seriál jsem si pustila ze zvědavosti, když jsem na něj narazila na nějakých žebříčcích Netflixu a viděla zdejší poměrně vysoké hodnocení. První epizoda mne naprosto nadchla a hned jsem si musela pustit druhou, i kvůli tomu, jak ta první končí :). Nepokrytě přiznávám, že i já jsem si Ismaela zamilovala a zápletka mne zaujala. ()

SoulAsAGem

První díl se rozběhne docela rychle. V podstatě životem znuděná teenagerka, na jedné párty dostatečně pod parou a v osudové chvíli narazí na 30 let starou kostru kluka, se stříbrným náramkem. Zpočátku není jasné komu kostra patří, ale vše se změní, jakmile Lea večer usne a ráno se probudí v cizím těle mladého muže. Ano, 17.ti letý Isamel je ona záhadná osoba s náramkem, nalezená kdesi v kaňónu o 30 let později. Nejdříve nic nedává smysl. Lea zpočátku nechápe kdo je a kde se nachází, poté se snaží kontaktovat svého přítele když si však uvědomí, že se přenesla do roku 91 a její kluk se ještě nenarodil, začíná se smiřovat s tím, že už se ke svému starému životu možná nevrátí. Postupně potkává ruzné lidi a také své rodiče, kteří v té době měli kapelu a které součástí byl i Isamel. Druhý den, ráno se probouzí zpět ve své posteli a přehrává si, co se vlastně stalo. Lea nemůže Isamela a jeho osud dostat z hlavy a začíná se zajímat o to, co se vlastně stalo. Najednou její život dostává nový směr. ()