Príbeh muža, ktorý ostane uväznený na veľkom medzinárodnom letisku. Príbeh Viktora Navorského, ktorý prichádza do New Yorku a netuší, že kým bol na palube lietadla, v jeho krajine sa stal vojenský prevrat. S pasom, ktorý nemôže použiť, nesmie vstúpiť na územie USA a tak musí v tranzitnej časti Kennedyho letiska čakať, kým sa v jeho krajine skončí občianska vojna. Z dní sa stávajú týždne a z týždňov mesiace, počas ktorých Viktor pomaly objavuje labyrint terminálu - mikrosvet plný absurdít, ale aj romantiku, keď sa zoznámi s krásnou letuškou Ameliou... (STV)

Lumpus

Velmi dobrý film ,hlavně díky vybornému Tomovi Hanksovi. Splnil všechny mé očekávání a podrhl to vše velmi hutnou a přijemnou atmosférou. Vynikající na tomto dílku je i fakt že to co se v něm událo se může stát doopravdy a není tomu tak že by byl příběh vymyšlený a tedy uplně nesmyslný. Mám jen pár výhrad k komercializování a celkovému přizpusobení méně naročnému a davovému diváku. Jinak kvalitu hodnotím kvalitním hodnocení a tedy 4*. ()

Jaromír

Příběh člověka, který za žádných okolností neporušuje nařízení, ať jsou pro něho důsledky jakékoliv, či je nařízení nesmyslné. Tohle musí vidět každý Čech :), tady je totiž zvykem pravý opak. Klid a jistota, s kterou hlavní hrdina proplouvá životem je prostě úžasná. ()

Suomi

celkem oddechový film, sice je to skoro o ničem, ale dá se na to koukat,člověk by nevěřil jak je snadný žít na letišti ()

angel.CZ

Dvě hodiny plně nabité humorem, dramatem, romantickými pasážemi, pěknou hudbou a dojemnými scénkami. Tohle stojí aspoň za 7 hvězdiček ! Jen možná škoda konce. ()

Saul_Hudson10

Pro mě osobně neuvěřitelný propadák. Rádoby drama, které chce dojímat za každou cenu, ale výsledkem je jenom křeč. Hanks hraje ve své typické poloze, ve které jsme ho mohli vidět už 437274893krát. Jeden ze Spielbergových nejhorších filmů, ne-li ten úplně nejhorší. ()

L3G1ON4R

Oddychová záležitost, plná zajímavých zvratů s Hanksovými grimasy. Nevinné prostředí dává celému filmu jednosměrný nádech, občas nudící. Dokud nepřijde hláška: budeme šérovat kalhotky =oD ()

J0man

film ma trošku sklamal, do detailu sa stotožňujem s názorom POMO-a, dávam 4*, ale 10% u mňa, tj. 1 * naviac, je za Toma Hanksa, pre ktorého mám slabosť, 60/70% ()

rob_troy

Co děláte, když přiletíte z Krakozie a zjistíte, že vás nepustí z Mezinárodního leteckého prostoru ani do New Yorku, ani zpátky do rodné země kvůli možný změnám vlády. Zůstanete na letišti několik dní, potom několik týdnu, několik měsíců a jste s letištěm jedno tělo. Znají vás už všichni, ale vy stále toužíte jen po tom, vstoupit do New Yorku kvůli sbírce Jazzu. Tom Hanks jako cizinec, Catherine Zeta-Jones jako letuška, která neví co chce, Stanley Tucci jako hajzlík, kterej nemá slitování a zajímá ho jen letiště, nikoliv lidi. Film o přátelství a naději, který má vše, co potřebuje. ()

ConDar

Myslím, že Tom Hanks nesklamal a ukázal sa ako veľmi tvárny herec, i keď miestami postava Viktora pripomína slávneho Foresta Gumpa... No celkovo zanecháva naozaj príjemný pocit . ()

Adámo

3,5. Hezky se na tenhle film dívá, na svět letištní haly, ale neuchvátilo mě to... Nicméně Hanks (a Zeta-Jonesová) byli skvělí... | 10/2012 ()

Samelio

Pohodový snímek, který staví především na výkonu Toma Hankse. Bez něj by se stěží vyškrábal i na průměrné 3 hvězdy. Celkový výběr herců je velmi dobrý, kromě hlavní postavy mě mimo jiné potěšila i přítomnost Catherine Zeta-Jones. Námět filmu je originální, ale poměrně jednoduchý s ohledem na celkovou stopáž. Možná i proto jsem se chvílemi nudil. Hudba Johna Williamse výborně podbarvuje nenucenost filmu. Když od toho nebudete čekat zázraky, potěší vás to. Po skončení jsem se dlouho rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdičkami. Prozatím jsem se rozhodnul pro slabé 4. ()

kubas369

Tom Hanks by udělal snad i z ho... zlatý důl. Ten chlápek prostě umí, proto je mu člověk ochoten, kde co odpustit a napálit mu plnej počet ()

PAVLIS

50% Pohoda, pohoda, pohoda a najednou se přiblíží dvouhodinový "limit", tak to musíme co nejrychleji nějak zakončit. Výsledek - rozpačitý. ()

Spielberg a Hanks si našli nový projekt?

Spielberg a Hanks si našli nový projekt?

24.04.2014

Steven Spielberg stále neví, jaký bude jeho příští film. Před několika dny začal kroužit kolem historického dramatu The Kidnapping of Edgardo Mortara, teď ale jeho pozornost zaujal thriller z období… (viac)