Prehistorická planeta

• USA Prehistoric Planet

Podívejte se na zázraky našeho světa jako nikdy dřív prostřednictvím tohoto působivého dokumentárního seriálu od Jona Favreaua a producentů Zázračné planety. Cestujte s námi 66 milionů let do minulosti, kdy pevninu, moře a nebe křižovali majestátní dinosauři a další úžasní živočichové. (Apple TV+)

Recenzie používateľa HanzoBureshi k tomuto seriálu (2)

Prehistorická planeta (2022)

Dinosauři bylo moje dětství alias Jurský Park, ale dokumenty o nich mě moc nikdy nebavili. Pak ale přišla zpráva, že tvůrci Zázračné planety chystají velký projekt ohledně dinosaurů a tak jsem to zkusil a v hlavě mi vzniklo toto. Asi nejlepší dokument, co se týče dinosaurů ohledně velkého pokroku v digitální technologii. Každý tvor byl v něčem speciální a někdy dokonce i dost zábavný viz. taneček v posledním díle. David Attenborough byl jako vypravěč úplně v pohodě a pokaždé když díl začal, tak bylo znát, že jedním z hlavních skladatelů je Hans Zimmer. Pokud je někdo blázen do dinosaurů, tak ihned šup a koukejte, protože zklamaní opravdu nebudete. Mé hodnocení: 9/10 ()

Série 2 (2023) (S02)

Je radost koukat na něco takového. Je super, že jsou tu opravdu zajímavé věci, které by nikoho o dinosaurech nenapadly. Perfektní lokace, zajímavé druhy, opravdu kvalitní CGI, a o sluch se postaral Hans Zimmer. Je to kvalita! Jenom mě trochu začal nudit konec, protože se spoustu stejných druhů začalo opakovat a dělo se v podstatě to samé, jen někde jinde. První řada byla krapet lepší, ale stejně je to neskutečný dokument. Mokřady mě asi bavily nejvíce. Mé hodnocení: 9/10 ()