Slavná éra kliniky "Cunningham Hall", kdysi proslulého ústavu pro duševně choré, je u konce. Nadbytek pacientů a nedostatek financí proměnily váženou instituci v zanedbaný páchnoucí blázinec. Prach v zatuchlých nemocničních chodbách rozvíří příchod nesmělého studenta medicíny Clarka (Joshua Leonard). Krátce po jeho nástupu jsou brutálně zavražděni lékař a vrchní sestra. Mezi pacienty se množí záchvaty zuřivého šílenství. Clarka pronásledují příšerné vidiny. Zdá se, že jediným člověkem, který má klíč k tajemství kliniky, je Ben, zaživa pohřbený v podzemí ústavu, v "díře" mezi beznadějnými případy... (Magic Box)

david666

U tohoto filmu stojí za zmínku maximálně šedivý "android" Lance Hendriksen a drsné oddělení blázince ve sklepě. Jinak nepřekvapivá nuda s jednou lepší vraždou. ()

Brenda.Ch

Ale jo, dobré. Popravdě čekala jsem úplný propadák, ale nebylo to vůbec tak špatné. Horrorové scény "vkusné", nezabíhaly zbytečně do ohavných nechutností, gradace děje, tajemný pacient v suterénu a překvapivý závěr - já měla za to, že ta krásná sestra může za všechno. Takže mě to příjemně překvapilo a dýchla na mě nepatrně atmosféra Prokletého ostrova a Mlčení jehňátek. Ale jen trošku. :-) ()

ostre_pero

Podľa mňa veľmi dobrý film, skvelá bola najmä Jordan Ladd, ale aj Joshua Leonard. Bez mihnutia oka by som dal aj 5*, ale ten nezmyselne vyvražďovací záver, po ktorom nezostala ani jedna pozitívna postava, mi akosi nepasoval. ()

Treble

No vidím to tak... koukáte na film a už začínáte docela cítit atmosféru a pak má přijít první pořádně děsivá scéna. Ta ovšem místo leknutí, vyděšení, strachu, nebo něčeho podobného vyvolá akorát záchvat smíchu. Pak už ten film nemůžete ani brát moc vážně.... 2+ ()

Little_Sawy

Faktor strachu asi tak 1,5/10 hvězd, herecké obsazení hlavný postavy bylo celkem super, hlavně co se dajú týče. Taková 91 minutová sračka kde je i houno na sluníčku víc sexy jak tenhle múvi. ()

galfaroth

Po shlédnutí tohoto filmu jsem si řekl "Proč jsem to viděl, až dokonce, když hned od začátku to jsem věděl jak to dopadne?" Film bych zařadil spíše do kategorie "parodie na horror" - celou dobu jsem hledal něco čeho se bát, krom tuny ketchupu (Hellmanz zřejmě na filmu vydělal) a jediné co mi přišlo trochu hororové, byla vrchní sestra. Poté co mi vrchní sestru nazačátku zabili, bylo po strašidelném nádechu. Lance Henriksen očividně na konci své kariéry bere vše, co mu kdo nabídne. Škoda, ve vetřelci se mi líbil a nebýt jeho, dal bych filmu "propadák", protože za herecké výkony bych omlátil režisérovi scénář o hlavu. ()